Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Campomarino Lido

Campomarino Lido - informace o letovisku

Campomarino Lido je přímořské turistické městečko ležící v oblasti střední Itálie v překrásném kraji Molise, kde pobřeží jižního Jadranu zaručuje čisté moře. Leží na sever od města Campobasso a na východ od města Termoli. Letovisko Campomarino Lido je již součástí menšího regionu Molise rozkládajícího se mezi Abruzzem a Puglií. Středisko nabízí široké písčité pláže ideální ke strávení klidné dovolené.

Celá oblast je proslulá čistotou svých pláží a mořem a v hodnocení italskou organizací cestovního ruchu se Campomarino nachází vždy na jednom z předních míst. Campomarino je příjemným letoviskem letní rekreace, které umí uspokojit požadavky všech svých návštěvníků. V městečku jsou obchody, restaurace, pizzerie, bary a zábavní podniky otevřené dlouho do noci, mimo hlavní sezónu zde však panuje klid.

Toto menší středisko zaujme především rodiny s dětmi, a to díky zdejším plážím, které jsou široké a písečné, vstup do moře je pozvolný.  Osm kilometrů od Campomarina se nachází město Termoli s překrásným historickým jádrem a s další možností nákupů. Odtud také pravidelně odplouvají výletní lodě na souostroví Tremiti, kde můžete vychutnat krásy azurově čistého moře a v některé z restaurací ochutnat místní kulinářské speciality.

V rybářském přístavu Térmoli můžete navštívit také starobylý hrad nebo cennou románskou katedrálu. Zajímavé je i původní historické město Vasto, v němž můžete obdivovat hrad Castello Calderesco, dóm nebo renesanční palác Palazzo d´Avalos.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA