Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Campomarino Lido

Campomarino Lido - informace o letovisku

Campomarino Lido je přímořské turistické městečko ležící v oblasti střední Itálie v překrásném kraji Molise, kde pobřeží jižního Jadranu zaručuje čisté moře. Leží na sever od města Campobasso a na východ od města Termoli. Letovisko Campomarino Lido je již součástí menšího regionu Molise rozkládajícího se mezi Abruzzem a Puglií. Středisko nabízí široké písčité pláže ideální ke strávení klidné dovolené.

Celá oblast je proslulá čistotou svých pláží a mořem a v hodnocení italskou organizací cestovního ruchu se Campomarino nachází vždy na jednom z předních míst. Campomarino je příjemným letoviskem letní rekreace, které umí uspokojit požadavky všech svých návštěvníků. V městečku jsou obchody, restaurace, pizzerie, bary a zábavní podniky otevřené dlouho do noci, mimo hlavní sezónu zde však panuje klid.

Toto menší středisko zaujme především rodiny s dětmi, a to díky zdejším plážím, které jsou široké a písečné, vstup do moře je pozvolný.  Osm kilometrů od Campomarina se nachází město Termoli s překrásným historickým jádrem a s další možností nákupů. Odtud také pravidelně odplouvají výletní lodě na souostroví Tremiti, kde můžete vychutnat krásy azurově čistého moře a v některé z restaurací ochutnat místní kulinářské speciality.

V rybářském přístavu Térmoli můžete navštívit také starobylý hrad nebo cennou románskou katedrálu. Zajímavé je i původní historické město Vasto, v němž můžete obdivovat hrad Castello Calderesco, dóm nebo renesanční palác Palazzo d´Avalos.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA