Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Canosa Sannita

Canosa Sannita - informace o letovisku

Canosa Sannita je klidná italská obec ležící ve střední Itálii v oblasti Abruzzo, v provincii zvané Chieti. Oblast Abruzzo s rozlohou 10 794 km2 teprve začíná být objevována turisty, kterým nabízí svou bohatou historii i přírodní krásy.

Canosa Sannita leží několik kilometrů od Jaderského pobřeží, na svahu mezi říčkami La Venna a S. Onofrio. Vesnice má pěkné historické jádro a moderní kostel San Filippo e Giacomo.

Okolí Cannosy Sannity nabízí nádherné pohledy na horské masivy, neboť právě v oblasti Abruzzo najdete nejvyšší vrcholky Apenin. Nejznámějším je Gran Sasso d´Italia s nadmořskou výškou 2 941 m. Nedaleké Jaderské moře je lemováno členitými písečnými, oblázkovými i skalnatými plážemi.

Obec Canosa Sannita leží 15 km od Jaderského moře. Právě vody Jadranu jsou vyhlášené svou mimořádnou průzračností. Průzračnost moře je dána obsahem soli, která zde činí v průměru 38,3 %

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA