Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Giulianova Lido

Giulianova Lido - informace o letovisku

V jihoitalském regionu Abruzzo se mezi městy San Benedetto a Silvi Marina rozkládá prázdninové letovisko Giulianova Lido. Jelikož patří pod oblast Palmové riviéry, není nic zvláštního, že se zde vyskytuje velký počet palem, které tvoří dokonce i palmové promenády. Ty jsou ideální pro večerní romantické procházky, pro relaxaci a různé druhy sportů. Promenádu využívají cyklisté, milovníci jízdy na kolečkových bruslích i joggingu.

Giulianova Lido je poměrně klidné letovisko s kouzelnou atmosférou, které je vhodné pro rodiny s dětmi. Najdete zde udržované pláže s pozvolným vstupem do moře, které se táhnou v délce 3 km. Jsou tvořeny jemným bílým pískem a můžete si vybrat, jestli využijete placenou část s kompletním plážovým servisem nebo pláž neplacenou, volně přístupnou. Provozovat zde můžete nejrůznější vodní sporty, nebo můžete využívat i bazény u jednotlivých rezidencí. Také příznivci rybaření se zde nudit rozhodně nebudou.

Směrem do vnitrozemí se začíná zvedat pohoří Apeniny, které krásně kontrastuje s tyrkysově modrým mořem a bílými plážemi. Blízkost Apenin láká k aktivní turistice a četným pěším výletům. Letovisko je obklopeno nedotčenou přírodou a množstvím zeleně. Všude voní oleandry a příjemný stín poskytují také borovice a palmy. Giulianova Lido bylo dlouho turisty opomíjeno, v poslední době se však turistický ruch začal rozvíjet a letovisko poskytuje dostatečné zázemí s komplexními službami.

Milovníci historie si přijdou na své během návštěvy centra města, kde stojí množství historických budov a architektonických skvostů. Pokud si pronajmete auto, můžete se vydat do dalších nedalekých letovisek, jako je Alba Adriatica, Pineto či Silvi Marina. Za návštěvu stojí také známé jeskyně.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA