Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Montesilvano

Montesilvano - informace o letovisku

Montesilvano je předměstí velkého města Pescara, na které je napojené promenádou (8 km) a tvoří tak prakticky jednu aglomeraci. Město je rozděleno na moderní a oblíbenou část Montesilvano Spiaggia a Montesilvano Colle, kde se nachází starobylé centrum. Ve městě najdete mnoho hotelů, restaurací a rovněž cyklistickou stezku, která spojuje Montesilvano s blízkou Pescarou.

Toto italské letovisko je významné umělecké centrum, o čemž svědčí mnoho zajímavých objektů se starou architekturou. Montesilvano je lemováno krásnou přímořskou promenádou, která vás bude lákat k pěkným procházkám. Podél promenády a v centru městečka se nachází mnoho restaurací, obchůdků, pizzerií. Kromě krásných písčitých pláží s jemným pískem nabízí letovisko i řadu sportovních možností.

Oblíbené pobřežní letovisko je spojeno s Pescarou i dalšími městečky také autobusovou dopravou. Pescara leží na pobřeží Jadranu, na březích řeky Pescary. Za druhé světové války byla těžce poškozena, ale dnes již zrekonstruované hlavní město provincie nabízí nejrůznější služby a možnosti zábav.

Z Montesilvana můžete podnikat výlety do hor, národních parků nebo do Říma, kam se po dálnici dostanete za 2,5 hodiny.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA