Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Benedetto del Tronto

San Benedetto del Tronto - informace o letovisku

San Benedetto del Tronto je okouzlující město na pobřeží Jaderského moře v oblasti krajů Marche a Abruzzo ležící 90 km jižně od města Ancona. Palmová riviéra se nachází v kraji Marche a tvoří ji letoviska Cupra Maritima, Grottamare a San Benedetto del Tronto, které je jejím centrem.

Oblast je proslulá svými středověkými městy posazenými vysoko na vrcholku hor s úchvatnými a jedinečnými výhledy na pobřeží San Benedetta a Jaderského moře. Středomořské klimatické podmínky nabízí k rekreaci a zábavě dlouhé období od května do října.

Toto okouzlující malé město se nachází na pobřeží Jaderského moře v polovině vzdálenosti mezi městy Ancona a Pescara v jižní části oblasti zvané Marche. Bohatá exotická vegetace je pro tuto oblast velmi typická. Zejména ohromné množství palem a různých oleandrů dominuje této oblasti. I proto se této lokalitě přezdívá Palmová riviéra.

Nachází se zde více než 5000 palem rostoucích i na písečných plážích, které tím tvoří nádherný tropický ráj. Šest kilometrů krásného pobřeží s čistým jemným bílým pískem lemovaného azurově modrou mořskou hladinou nabízí ideální podmínky pro pohodu a odpočinek. Podél pláže se táhne více asi 4 km dlouhá palmová promenáda. Součástí promenády je i cyklostezka, která je hojně využívaná i pro kolečkové brusle a jogging.

Pláže jsou zde převážně privátní - placené nabízející plážový servis (slunečníky, lehátka), veškerá sportovní zázemí (hřiště, plážový volejbal, vodní sporty aj.), dětské atrakce, plážové bary, které se večer promění v piano bary s hudbou k poslechu nebo k tanci a některé pořádají diskotéky. Naleznete zde  i pláže volné - neplacené avšak méně udržované.

Pro milovníky nočního života je otevřeno velké množství diskoték, restaurací, barů a butiků. San Benedetto del Tronto návštěvníkům nabízí také bohaté sportovní vyžití. K dispozici jsou tenisové kurty, dráha na kolečkové brusle, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club umožňující kotvení všech typů plavidel a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA