Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tortoreto Lido

Tortoreto Lido - informace o letovisku

Tortoreto Lido je příjemné a dobře vybavené přímořské letovisko, které leží na břehu Jaderského moře v regionu Abruzzo, na úpatí hory Tortoreto Alto. Toto rekreační místo leží na jaderském pobřeží, mezi Alba Adriatica (4 km) a Gulianova (8 km). San Benedetto del Tronto je vzdáleno 15 km. Staré město je na kopci svažujícím se k moři.

Letovisko je nazýváno „ostrovem klidu a pohody“ nebo také „střed Itálie“. Kolorit městečka dotváří řada palem, oleandrů, pinií a exotických květin a rostlin. Je vybaveno řadou kaváren, pizzerií, barů a obchodů. Přímořské městečko Tortoreto Lido navazuje na letovisko Alba Adriatica. Čtyřkilometrová pláž se zlatavým pískem a čisté moře lákají k prožití pohodové dovolené. Večery lze strávit v romantických kavárnách, barech či v typických italských restauracích. V letovisku je aquapark Onda Blu.

Milovníci sportu si v tomto středisku také zaručeně přijdou na své. Naleznete zde jízdárnu, tenisové kurty, k dispozici je také 15 km dlouhá stezka vhodná pro cykloturistiku či inline bruslení a je zde možno provozovat i vodní sporty např. windsurfing či plachtění. Ti, kdo mají rádi přírodu, mohou vyrazit do hor vzdálených je několik km od pláže.

Pláž v Tortoreto Lido je pokrytá jemným bílým pískem a v kontrastu s krásně modrým mořem, zelení palem a půvabnou okolní krajinou vytváří působivý pohled. V Tortoreto Lido můžete trávit večery v romantických kavárnách, barech, na diskotékách a v typických italských restauracích. Milovníci krásného koupání, sluníčka a sportu si v tomto středisku zaručeně přijdou na své.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA