Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tortoreto Lido

Tortoreto Lido - informace o letovisku

Tortoreto Lido je příjemné a dobře vybavené přímořské letovisko, které leží na břehu Jaderského moře v regionu Abruzzo, na úpatí hory Tortoreto Alto. Toto rekreační místo leží na jaderském pobřeží, mezi Alba Adriatica (4 km) a Gulianova (8 km). San Benedetto del Tronto je vzdáleno 15 km. Staré město je na kopci svažujícím se k moři.

Letovisko je nazýváno „ostrovem klidu a pohody“ nebo také „střed Itálie“. Kolorit městečka dotváří řada palem, oleandrů, pinií a exotických květin a rostlin. Je vybaveno řadou kaváren, pizzerií, barů a obchodů. Přímořské městečko Tortoreto Lido navazuje na letovisko Alba Adriatica. Čtyřkilometrová pláž se zlatavým pískem a čisté moře lákají k prožití pohodové dovolené. Večery lze strávit v romantických kavárnách, barech či v typických italských restauracích. V letovisku je aquapark Onda Blu.

Milovníci sportu si v tomto středisku také zaručeně přijdou na své. Naleznete zde jízdárnu, tenisové kurty, k dispozici je také 15 km dlouhá stezka vhodná pro cykloturistiku či inline bruslení a je zde možno provozovat i vodní sporty např. windsurfing či plachtění. Ti, kdo mají rádi přírodu, mohou vyrazit do hor vzdálených je několik km od pláže.

Pláž v Tortoreto Lido je pokrytá jemným bílým pískem a v kontrastu s krásně modrým mořem, zelení palem a půvabnou okolní krajinou vytváří působivý pohled. V Tortoreto Lido můžete trávit večery v romantických kavárnách, barech, na diskotékách a v typických italských restauracích. Milovníci krásného koupání, sluníčka a sportu si v tomto středisku zaručeně přijdou na své.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA