Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villa Rosa

Villa Rosa - informace o letovisku

Villa Rosa je část přímořského letoviska Martinsicuro, které se nachází asi 100 km od Ancony. Jedná se o letovisko s příjemnou přátelskou atmosférou vhodné zejména pro klidnou rodinnou dovolenou. Relaxaci, pohodu a skvělé koupání si můžete užít na zdejších udržovaných písečných plážích. V letovisku Villa Rosa se nachází řada kaváren či pizzerií, chcete-li si užít zábavy a nočního života, můžete se projít do sousedního letoviska Alba Adriatica, se kterým je Villa Rosa spojena promenádou lemovanou palmami. Obě letoviska jsou tak právem zařazeny mezi deset turisticky nejatraktivnějších letovisek Jaderského moře.

Martinsicuro je klidnější středisko zhruba 10 km jižně od San Benedetta a o dalších asi 5 km níže leží také klidné letovisko Villa Rosa. Obě na sebe navazují a mají dlouhé pláže, kolem nichž vede stezka pro pěší a cyklotrasa. Jsou ideálními místy pro rodinnou dovolenou a zároveň je můžeme doporučit i těm, kteří hledají zábavu, která je především v nedaleké Albě Adriatice, která je s Villa Rosou propojena mostem pro pěší.

Villa Rosa je velmi pěkná, klidná část městečka s komfortními rezidencemi, apartmánovými domy a hotely uprostřed pěkných zahrad, která navazuje na živé letovisko Alba Adriatica. Villa Rosa je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Mimo obchodů a restaurací zde najdete perfektní dráhu na kolečkové brusle, můžete provozovat jogging nebo jezdit na kole po promenádě až do Tortoreta (celkem 15 km) nebo navštívit aquapark v Tortoreto Lido (8 km).

Tipy na výlet

Oblast nabízí mnoho příležitostí k výletům do přírody nebo za památkami a nákupy (Assisi, Loreto, San Marino). V sezóně je možné navštívit aquapark Onda Blu v městečku Tortoreto. Naleznete zde více jak 25 atrakcí od malých tobogánů pro děti až po „crazy kamikadze“, ze které budou mít strach i leckteří dospělí.

Colonnella (asi 20 km)
– městečko, kde se našly pozůstatky ještě z doby neolitu

Národní podmořský park
- okolo ostrova Isola della Gallinar

Celodenní výlet do Říma
- zde si můžete prohlédnout památky jako Pantheon, Forum Romanum a Coloseum

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA