Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Foppolo - San Simone

Foppolo - San Simone

(1600 – 2167 m. n. m.)
Středisko Foppolo najdeme v jihozápadní části Italských Alp a je tvořeno dvěma menšími areály: Foppolo a San Simone, které jsou navzájem propojeny skibusy. Areál Foppolo se rozkládá mezi vrcholy Foppolo měřícím 1600 metrů a Carona s výškou 1110 metrů nad mořem. Nad Foppolem jsou k dispozici převážně jednodušší modré sjezdovky, nad Caronou pak sjezdovky určené náročnějším lyžařům. Areál San Simone je asi 6 km vzdálený od Foppola a nabízí převážně červené a modré tratě. Celkově tedy oba areály poskytují lyžařům 55 km sjezdovek, z nichž 16 je modrých, 25 červených a 9 černých. Přepravu lyžařů zajišťuje 13 vleků a 6 sedačkových lanovek s přepravní kapacitou 19 tisíc osob za hodinu. Všechny tratě jsou pravidelně upravovány a asi 87% je také uměle zasněžováno.

Na své si zde přijdou také milovníci běžeckého lyžování, v okolí je pro ně připraveno 17 km běžeckých tras. Snowboardisty jistě potěší dva menší snowparky nacházející se v každém areálu. Nejoblíbenější zónou většiny místních návštěvníků je „sněhová díra“ Carisole, která je dokonale chráněná před větrem a zaujme nejen množstvím, ale především kvalitou a různorodostí svých sjezdovek. Na úbočí Monte Valgussera se nachází nadmíru náročné černé sjezdovky, tzv. padáky, které poskytují dokonalý adrenalinový zážitek. Ubytovací kapacity jsou rozmístěny v těsné blízkosti lyžařských tratí a nabízejí ubytování za velmi příznivé ceny. Ve Foppolu je možnost navštívit krytý bazén. Středisko je od Prahy vzdáleno 960 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA