Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Foppolo - San Simone

Foppolo - San Simone

(1600 – 2167 m. n. m.)
Středisko Foppolo najdeme v jihozápadní části Italských Alp a je tvořeno dvěma menšími areály: Foppolo a San Simone, které jsou navzájem propojeny skibusy. Areál Foppolo se rozkládá mezi vrcholy Foppolo měřícím 1600 metrů a Carona s výškou 1110 metrů nad mořem. Nad Foppolem jsou k dispozici převážně jednodušší modré sjezdovky, nad Caronou pak sjezdovky určené náročnějším lyžařům. Areál San Simone je asi 6 km vzdálený od Foppola a nabízí převážně červené a modré tratě. Celkově tedy oba areály poskytují lyžařům 55 km sjezdovek, z nichž 16 je modrých, 25 červených a 9 černých. Přepravu lyžařů zajišťuje 13 vleků a 6 sedačkových lanovek s přepravní kapacitou 19 tisíc osob za hodinu. Všechny tratě jsou pravidelně upravovány a asi 87% je také uměle zasněžováno.

Na své si zde přijdou také milovníci běžeckého lyžování, v okolí je pro ně připraveno 17 km běžeckých tras. Snowboardisty jistě potěší dva menší snowparky nacházející se v každém areálu. Nejoblíbenější zónou většiny místních návštěvníků je „sněhová díra“ Carisole, která je dokonale chráněná před větrem a zaujme nejen množstvím, ale především kvalitou a různorodostí svých sjezdovek. Na úbočí Monte Valgussera se nachází nadmíru náročné černé sjezdovky, tzv. padáky, které poskytují dokonalý adrenalinový zážitek. Ubytovací kapacity jsou rozmístěny v těsné blízkosti lyžařských tratí a nabízejí ubytování za velmi příznivé ceny. Ve Foppolu je možnost navštívit krytý bazén. Středisko je od Prahy vzdáleno 960 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA