Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Limone

Limone

(1009 – 2050 m. n. m.)
Středisko Limone je situováno uprostřed Přímořských Alp a nabízí typicky italské prostředí. Zde můžete okusit lyžování na svazích vzdálených jen necelých 50 km od Středozemního moře. O dostatek sněhu na sjezdovkách se stará vlhký mořský vzduch. Sníh se zde zpravidla udrží od prosince do konce dubna. Pokud by ho přeci jen bylo nedostatek, tento problém pomohou vyřešit sněhová děla. 

Lyžařský areál Limone nabízí svým návštěvníkům 80km sjezdových tratí, z toho je 7 modrých, 23 červených a 5 černých. Sjezdovky jsou obsluhovány 4 vleky, 1 kabinkovou a 11 sedačkovými lanovkami s celkovou přepravní kapacitou 23 tisíc osob za hodinu. Svahy v Limone jsou převážně střední až těžké obtížnosti, ale na své si zde přijdou i začátečníci. Na širokých svazích Monte Alpeta si tak mohou zařádit také milovníci carvingu a snowboardingu, rodiny s dětmi i zkušení lyžaři. V okolí Limone nejsou příliš vhodné podmínky pro běžecké lyžování, a to i přesto, že zde bývají pořádány národní biatlonové závody. Za lepšími trasami se běžkaři musí vypravit do sousedního střediska Panice Sottano. Limone se dělí na dva areály: Maneggio a Sole, jež jsou důmyslně kombinovaným systémem lanovek a vleků propojeny s dalšími středisky v okolí, jako je Cole di Trenta (Tre Amis) a Limoneeta. Středisko Limone je od Prahy vzdáleno 1132 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA