Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valle d'Aosta

Valle d'Aosta

Na území oblasti Valle d'Aosta se nachází nejvyšší hory světa Mont Blanc, Monte Rosa a Cervino neboli Matterhorn. Území se rozkládá na pomezí Itálie, Francie a Švýcarska. Valle d´Aosta zahrnující nejkrásnější místa v Alpách je vyhledávaná také díky své poloze ve vysoké nadmořské a přitažlivá je rovněž různorodost a délky jejích sjezdovek. Vysoká nadmořská výška však může někdy způsobovat nestálost počasí. Nejvýznamnějšími středisky v oblasti jsou Valle di Gressoney a d´Ayas pod vrcholem Monte Rosa, areály Valtournenche a Cervinia u vrcholu Cervino (Matterhorn) a Courmayeur pod Mont Blancem. Za návštěvu stojí i středisko La Thuile, které je propojeno s areálem La Rosiere ve Francii a středisko Pila u města Aosta. Všechna tato střediska dohromady nabízejí více než 700 km sjezdových tratí a stala se domovem snad pro všechny typy zimních sportů.  Připraveny jsou zde upravované tratě jak pro extrémní lyžaře, tak i pro všechny ostatní skupiny lyžařů až po úplné začátečníky. Na své si zde přijdou i běžkaři, kteří si mohou v hlavních i méně navštěvovaných střediscích projet množství kilometrů tratí a také nejrůznější okruhy. Na území Valle d´Aosty je celkově 30 lyžařských areálů. Oblast Valle d´Aosta je od Prahy vzdálená 1190 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA