Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valle d'Aosta

Valle d'Aosta

Na území oblasti Valle d'Aosta se nachází nejvyšší hory světa Mont Blanc, Monte Rosa a Cervino neboli Matterhorn. Území se rozkládá na pomezí Itálie, Francie a Švýcarska. Valle d´Aosta zahrnující nejkrásnější místa v Alpách je vyhledávaná také díky své poloze ve vysoké nadmořské a přitažlivá je rovněž různorodost a délky jejích sjezdovek. Vysoká nadmořská výška však může někdy způsobovat nestálost počasí. Nejvýznamnějšími středisky v oblasti jsou Valle di Gressoney a d´Ayas pod vrcholem Monte Rosa, areály Valtournenche a Cervinia u vrcholu Cervino (Matterhorn) a Courmayeur pod Mont Blancem. Za návštěvu stojí i středisko La Thuile, které je propojeno s areálem La Rosiere ve Francii a středisko Pila u města Aosta. Všechna tato střediska dohromady nabízejí více než 700 km sjezdových tratí a stala se domovem snad pro všechny typy zimních sportů.  Připraveny jsou zde upravované tratě jak pro extrémní lyžaře, tak i pro všechny ostatní skupiny lyžařů až po úplné začátečníky. Na své si zde přijdou i běžkaři, kteří si mohou v hlavních i méně navštěvovaných střediscích projet množství kilometrů tratí a také nejrůznější okruhy. Na území Valle d´Aosty je celkově 30 lyžařských areálů. Oblast Valle d´Aosta je od Prahy vzdálená 1190 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA