Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido del Sole

Lido del Sole - informace o letovisku

Lido del Sole je moderní prázdninové středisko v severní části poloostrova, vzdálené asi 3 km od vstupní brány Gargana – starobylého městečka Rodi Garganico, nejstarší osady Gargana. Je tvořeno různými rezidenčními objekty, které se nacházejí v pobřežním pásu, obklopeném typickou středomořskou vegetací, vápencovými útesy a mořskými zálivy, které připomínají ty nejkrásnější kouty Dalmácie. V nesčetných taverničkách doporučujeme ochutnat italské speciality, zejména mořské ryby a korýše.

Lido del Sole je klidnější místo, vhodné pro prožití klidné dovolené. Je to menší, ale elegantní, typicky turistické letovisko vybudované na kruhovém půdorysu podél písečné pláže a sestává z nových nevysokých turistických rezidencí obklopených bujnou typickou středomořskou vegetatí. Po celém letovisku najdete různé restaurace, bary, obchůdky a sportoviště.

Z jižní strany městečko obklopuje typická středomořská zeleň a olivové háje a ze severní strany široké písečné pláže s pozvolným přístupem do moře. Naleznete zde nejen odpočinek, ale také sportovní vyžití, nejrůznější obchody i večerní pobavení. Toto místo je ideálním výchozím bodem pro výlety po celém poloostrově.

Tipy na výlety

Městečko Rodi Garganico, které je posazené na vysokém skalním masivu, skrývá krásné historické centrum. San Menaio je nová rekreační oblast rozrůstající se na pobřeží mezi Rodi Garganico a Peschici.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA