Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Apulie (Puglia) - region v Itálii

Počet nalezených záznamů: 202.

Camp Cinque Stelle

Kemp v přírodní rezervaci u jezera Varano. Téměř polovinu areálu tvoří piniový háj. Ideální místo pro rodiny s dětmi a pro lidi, kteří touží po klidné dovolené s málo lidmi na plážích.

Camp Cinque Stelle
 

Hotel Falcone ***

Elegantní a nedávno zrekonstruovaný hotel s panoramatickou terasou ze které je překrásný výhled na moře a proslulou pláž lungomare E. Mattei se skalním útesem Pizzomunno (symbol města) leží na okraji historického centra městečka ...

Hotel Falcone ***
 

Hotel Forte ****

Moderní nově postavený hotel se nachází na severním pobřeží oblíbeného městečka Vieste cca 500 m od jeho centra, poblíž dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (lungomare Europa).

1 recenzí

Hotel Forte ****
 

Hotelový a rezidenční komplex Mira ***

Komplex je umístěn v zeleném údolí s překrásnou vyhlídkou na okolní skalní útesy a písečnou zátoku. Nachází se na pobřežní cestě mezi proslulými letovisky Peschici a Vieste.

Hotelový a rezidenční komplex Mira ***
 

Hotelový a rezidenční Resort Messapia ****

Tento moderní a elegantní velmi dobře vybavený uzavřený resort se rozkládá v dobře udržované subtropické zahradě na svahu s panoramatickým výhledem na moře a romantické městečko Santa Maria di Leuca od jehož centra je vzdálen ...

Hotelový a rezidenční Resort Messapia ****
 

Hotelový komplex D’amato ****

Moderní nově zrekonstruovaný hotel se nachází v uzavřené subtropické zahradě mezi olivovníky a piniemi v klidné části na úpatí historického městečka Peschici cca 1 km od jeho centra.

Hotelový komplex D’amato ****
 

Rekreační středisko Blue Marine***

Středisko se rozprostírá v uzavřené dobře udržované subtropické zahradě, přímo u dlouhé písečné pláže. Nachází se v klidné části letoviska Lido del Sole, necelých 5 km od historického městečka Rodi Garganico.

1 recenzí

Rekreační středisko  Blue Marine***
 

Rekreační středisko Arco Del Sarancino ****

Toto nové moderní, vloni otevřené a velmi dobře vybavené rekreační středisko, se nachází v dobře upravené zahradě v panoramatické pozici uprostřed salentinské přírody v klidné části na okraji letoviska Lido Marini.

Rekreační středisko Arco Del Sarancino ****
 

Rekreační středisko Arcobaleno ***

Tento uzavřený rekreační areál o rozloze 55 ha se nachází cca 1,8 km od centra městečka Vieste, přímo u dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (Lungomare E. Mattei) proslulou skalním útvarem Pizzomunno a vedoucí do jeho his ...

Rekreační středisko Arcobaleno ***
 

Rekreační středisko Baia Degli Aranci ***

Tento velký uzavřený rekreační areál se rozprostírá v piniovém a olivovém háji o rozloze 110 ha podél dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (Lungomare Europa) v docházkové vzdálenosti od historického centra městečka Vi ...

Rekreační středisko Baia Degli Aranci ***
 

Rekreační středisko Grotta Dell’Acqua***

Rozlehlé rekreační středisko se nachází uprostřed divoké gargánské přírody ve stejnojmenném údolí Grotta dell´Acqua mezi městečky Peschici a Vieste a leží přímo u písečné pláže.

Rekreační středisko Grotta Dell’Acqua***
 

Rekreační středisko Rosa Baia Falcone***

Rekreační středisko ležící přímo u pěkné písečné zátoky obklopené nízkými vápencovými útesy se nachází cca 4 km severně od oblíbeného historického městečka Vieste.

 

Rekreační středisko San Lorenzo***

Toto uzavřené rekreační středisko se nachází přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pobřežní promenády (Lungomare Europa). Histrorické centrum městečka Vieste je vzdáleno cca 1,5 km.

Rekreační středisko San Lorenzo***
 

Rekreační středisko San Pablo***

Toto větší, dobře vybavené rekreační středisko, se rozprostírá v hustém piniovém háji, poblíž dlouhé písečné pláže cca 4 km severně od Vieste.

 

Rekreační středisko Santa Maria***

Toto nové moderní uzavřené rekreační středisko bylo vybudováno uprostřed bujné gargánské vegetace s vinicemi a olivovými háji v zátoce Baia di Merino cca 7 km na sever od Vieste.

Rekreační středisko Santa Maria***
 

Rekreační středisko Sfinal***

Toto příjemné rekreační středisko se rozprostírá ve stínu hustého piniového háje o rozloze 100 ha v panoramatické pozici na skalním útesu přímo nad mořem.

 

Rekreační středisko Torre Rinalda****

Moderní, velmi dobře vybavený a uzavřený areál Torre Rinalda se skládá ze dvou samostatných oddělených částí s vlastními službami: rekreačního střediska s apartmány a kempu. Leží přímo podél dlouhé písečné pláže a nachází se ve stejnojmenném letovisku Torre Rinalda.

 

Rezidence Baia Blu ***

Nová moderní třípatrová budova s výtahy se nachází v klidné části malebného historického městečka Gallipoli na pobřeží Jónského moře, cca 50 m od jeho břehu (promenády) a cca 200 m od písečných pláží.

Rezidence Baia Blu ***
 

Rezidence Baia Verde ***

Rezidence Baia Verde (Zelená zátoka) se nachází ve stejnojmenném turistickém rezidenčním letovisku situovaném podél 1,5 km dlouhé bílé písečné pláže Baia Verde, na pobřeží Jónského moře. V letovisku se nacházejí všechny ...

Rezidence Baia Verde ***
 

Rezidence Cala Molinella ***

Velmi hezká klidná a romantická rezidence se nachází cca 3,5 km od městečka Vieste uvnitř velké uzavřené dobře udržované subtropické zahrady se staletými olivovníky a buganvíliemi, kde každý najde své soukromí.

Rezidence Cala Molinella ***
 
1 2 3 další >
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA