Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Apulie (Puglia) - region v Itálii

Počet nalezených záznamů: 202.

Camp Cinque Stelle

Kemp v přírodní rezervaci u jezera Varano. Téměř polovinu areálu tvoří piniový háj. Ideální místo pro rodiny s dětmi a pro lidi, kteří touží po klidné dovolené s málo lidmi na plážích.

Camp Cinque Stelle
 

Hotel Falcone ***

Elegantní a nedávno zrekonstruovaný hotel s panoramatickou terasou ze které je překrásný výhled na moře a proslulou pláž lungomare E. Mattei se skalním útesem Pizzomunno (symbol města) leží na okraji historického centra městečka ...

Hotel Falcone ***
 

Hotel Forte ****

Moderní nově postavený hotel se nachází na severním pobřeží oblíbeného městečka Vieste cca 500 m od jeho centra, poblíž dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (lungomare Europa).

1 recenzí

Hotel Forte ****
 

Hotelový a rezidenční komplex Mira ***

Komplex je umístěn v zeleném údolí s překrásnou vyhlídkou na okolní skalní útesy a písečnou zátoku. Nachází se na pobřežní cestě mezi proslulými letovisky Peschici a Vieste.

Hotelový a rezidenční komplex Mira ***
 

Hotelový a rezidenční Resort Messapia ****

Tento moderní a elegantní velmi dobře vybavený uzavřený resort se rozkládá v dobře udržované subtropické zahradě na svahu s panoramatickým výhledem na moře a romantické městečko Santa Maria di Leuca od jehož centra je vzdálen ...

Hotelový a rezidenční Resort Messapia ****
 

Hotelový komplex D’amato ****

Moderní nově zrekonstruovaný hotel se nachází v uzavřené subtropické zahradě mezi olivovníky a piniemi v klidné části na úpatí historického městečka Peschici cca 1 km od jeho centra.

Hotelový komplex D’amato ****
 

Rekreační středisko Blue Marine***

Středisko se rozprostírá v uzavřené dobře udržované subtropické zahradě, přímo u dlouhé písečné pláže. Nachází se v klidné části letoviska Lido del Sole, necelých 5 km od historického městečka Rodi Garganico.

1 recenzí

Rekreační středisko  Blue Marine***
 

Rekreační středisko Arco Del Sarancino ****

Toto nové moderní, vloni otevřené a velmi dobře vybavené rekreační středisko, se nachází v dobře upravené zahradě v panoramatické pozici uprostřed salentinské přírody v klidné části na okraji letoviska Lido Marini.

Rekreační středisko Arco Del Sarancino ****
 

Rekreační středisko Arcobaleno ***

Tento uzavřený rekreační areál o rozloze 55 ha se nachází cca 1,8 km od centra městečka Vieste, přímo u dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (Lungomare E. Mattei) proslulou skalním útvarem Pizzomunno a vedoucí do jeho his ...

Rekreační středisko Arcobaleno ***
 

Rekreační středisko Baia Degli Aranci ***

Tento velký uzavřený rekreační areál se rozprostírá v piniovém a olivovém háji o rozloze 110 ha podél dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (Lungomare Europa) v docházkové vzdálenosti od historického centra městečka Vi ...

Rekreační středisko Baia Degli Aranci ***
 

Rekreační středisko Grotta Dell’Acqua***

Rozlehlé rekreační středisko se nachází uprostřed divoké gargánské přírody ve stejnojmenném údolí Grotta dell´Acqua mezi městečky Peschici a Vieste a leží přímo u písečné pláže.

Rekreační středisko Grotta Dell’Acqua***
 

Rekreační středisko Rosa Baia Falcone***

Rekreační středisko ležící přímo u pěkné písečné zátoky obklopené nízkými vápencovými útesy se nachází cca 4 km severně od oblíbeného historického městečka Vieste.

 

Rekreační středisko San Lorenzo***

Toto uzavřené rekreační středisko se nachází přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pobřežní promenády (Lungomare Europa). Histrorické centrum městečka Vieste je vzdáleno cca 1,5 km.

Rekreační středisko San Lorenzo***
 

Rekreační středisko San Pablo***

Toto větší, dobře vybavené rekreační středisko, se rozprostírá v hustém piniovém háji, poblíž dlouhé písečné pláže cca 4 km severně od Vieste.

 

Rekreační středisko Santa Maria***

Toto nové moderní uzavřené rekreační středisko bylo vybudováno uprostřed bujné gargánské vegetace s vinicemi a olivovými háji v zátoce Baia di Merino cca 7 km na sever od Vieste.

Rekreační středisko Santa Maria***
 

Rekreační středisko Sfinal***

Toto příjemné rekreační středisko se rozprostírá ve stínu hustého piniového háje o rozloze 100 ha v panoramatické pozici na skalním útesu přímo nad mořem.

 

Rekreační středisko Torre Rinalda****

Moderní, velmi dobře vybavený a uzavřený areál Torre Rinalda se skládá ze dvou samostatných oddělených částí s vlastními službami: rekreačního střediska s apartmány a kempu. Leží přímo podél dlouhé písečné pláže a nachází se ve stejnojmenném letovisku Torre Rinalda.

 

Rezidence Baia Blu ***

Nová moderní třípatrová budova s výtahy se nachází v klidné části malebného historického městečka Gallipoli na pobřeží Jónského moře, cca 50 m od jeho břehu (promenády) a cca 200 m od písečných pláží.

Rezidence Baia Blu ***
 

Rezidence Baia Verde ***

Rezidence Baia Verde (Zelená zátoka) se nachází ve stejnojmenném turistickém rezidenčním letovisku situovaném podél 1,5 km dlouhé bílé písečné pláže Baia Verde, na pobřeží Jónského moře. V letovisku se nacházejí všechny ...

Rezidence Baia Verde ***
 

Rezidence Cala Molinella ***

Velmi hezká klidná a romantická rezidence se nachází cca 3,5 km od městečka Vieste uvnitř velké uzavřené dobře udržované subtropické zahrady se staletými olivovníky a buganvíliemi, kde každý najde své soukromí.

Rezidence Cala Molinella ***
 
1 2 3 další >
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA