Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castro

Castro - informace o letovisku

Castro je letní rekreační středisko, které leží na západě italského regionu Apulie. Castro leží přímo u moře a jeho břehy jsou omývány smaragdovými vodami Jónského moře. Je proslulé kouzelnou krajinou a nádherným mořem a také příjemným podnebím. Castro se rozprostírá uprostřed nádherného pobřežního úseku dosahujícího od Otranto k S. Maria di Leuca. Otranto je vzdáleno 15 km, Lecce 45 km, Gallipoli 50 km a Luca asi 25 km.

Ať už z vody nebo z kola si nelze nevšimnout vesničky Castro, které je vůbec jedním z nejpůsobivějších míst v celé Apulii. A to díky své panoramatické poloze a kouzelnému mořskému břehu, na kterém se rozkládá. Rozkošné rybářské a lázeňské staré městečko s kostelem obehnaným kruhovou hradbou vysoko nad mořem vás jemně přinutí k dodržení polední siesty.

Je zde celá řada pozoruhodností. Castro má typické vesnické středověké jádro a přístav, v jehož blízkosti jsou malé jeskyně. Najdete tu skalnaté štíty hor a nejrůznější mořskou floru a faunu, což je skutečným rájem pro všechny potápěče.

Letní rekreační středisko umístěné na kraji obce Castro (3 km od centra) na západě regionu leží přímo u moře. V obci je supermarket, potraviny, pekařství, pošta, restaurace i bar.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA