Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porto Cesareo

Porto Cesareo - informace o letovisku

Porto Cesareo je přímořská obec ležící v italském regionu Apulie nedaleko významných italských měst Lecce a Gallipoli. Dovolená v Porto Cesareo je ideální především pro rodiny s dětmi, neboť nabízí příjemnou písečnou pláž, místy až 50 m širokou. Tato pláž v Porto Cesareo je omývána křišťálovou vodou Jónského moře, které je pro svou příjemnou teplotu a krásně čistou vodu velmi oblíbené.

Porto Cesareo se rozkládá na dvou zátokách chráněných ostrůvky před vlnobitím. Je významným rybářským městečkem ležícím na západním pobřeží Salenta a je charakteristické především pro dlouhé písečné pláže a nízké skalnaté útesy.

Centrum Porto Cesareo je velmi malebné a společně se zdejším rybářským přístavem poskytuje mnoho typických restaurací, jež nabízejí vynikající rybí speciality. Tyto speciality vyhledávají dokonce i obyvatelé okresního města Lecce. Toto okresní město si nese přívlastky jako Florencie baroka či Florencie jihu. Lecce vám nabídne velmi zajímavou podívanou a od Porto Cesareo je Lecce vzdáleno pouhých 25 km.

Zajímavým místem je jižní mys podpatku - Capo S. Maria di Leuca. Můžete si zde najmout člun a v klidu se potápět. Potápění je vodním sportem, který můžete v Apúlii běžně praktikovat. V každém zdejším větším přímořském městečku je potápěčská škola.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA