Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porto Cesareo

Porto Cesareo - informace o letovisku

Porto Cesareo je přímořská obec ležící v italském regionu Apulie nedaleko významných italských měst Lecce a Gallipoli. Dovolená v Porto Cesareo je ideální především pro rodiny s dětmi, neboť nabízí příjemnou písečnou pláž, místy až 50 m širokou. Tato pláž v Porto Cesareo je omývána křišťálovou vodou Jónského moře, které je pro svou příjemnou teplotu a krásně čistou vodu velmi oblíbené.

Porto Cesareo se rozkládá na dvou zátokách chráněných ostrůvky před vlnobitím. Je významným rybářským městečkem ležícím na západním pobřeží Salenta a je charakteristické především pro dlouhé písečné pláže a nízké skalnaté útesy.

Centrum Porto Cesareo je velmi malebné a společně se zdejším rybářským přístavem poskytuje mnoho typických restaurací, jež nabízejí vynikající rybí speciality. Tyto speciality vyhledávají dokonce i obyvatelé okresního města Lecce. Toto okresní město si nese přívlastky jako Florencie baroka či Florencie jihu. Lecce vám nabídne velmi zajímavou podívanou a od Porto Cesareo je Lecce vzdáleno pouhých 25 km.

Zajímavým místem je jižní mys podpatku - Capo S. Maria di Leuca. Můžete si zde najmout člun a v klidu se potápět. Potápění je vodním sportem, který můžete v Apúlii běžně praktikovat. V každém zdejším větším přímořském městečku je potápěčská škola.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA