Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Foca

San Foca - informace o letovisku

San Foca je půvabné malé rybářské městečko na Jadranském pobřeží a zároveň jedno z nejhezčích míst v celé oblasti Salento. San Foca kromě překrásných pláží nabízí i možnosti výletů, například do známých Apulijských míst, jakými jsou 18 km vzdálené Otranto či 24 km vzdálené Lecce. Italské městečko Lecce je pozoruhodné svými překrásnými barokními stavbami a je nazýváno také jako "Florencie baroka" či "Florencie jihu".

Městečku San Foca dominuje Aragonská věž z 16. století, která byla postavena Karlem V. San Foca svým návštěvníkům nabízí krásně čisté moře, písčitou pláž vybavenou slunečníky a lehátky, dále i zátoky s písčitými plážemi mezi skalními útesy v okolí. Místní kuchyně je mezi návštěvníky velmi oblíbená a díky pohostinnosti místních obyvatel je San Foca ideálním místem k prožití příjemné dovolené. V centru San Foca nechybí ani každodenní rybí trh a trh se zeleninou a ovocem.

V lokalitě kromě moře a zábav spojených s mořem, je možné poznat tradice Salenta. Určitě si nenechte ujít úterní trhy, které se spojují s mořským centrem a kde je možné zakoupit téměř vše. Typický je také svátek San Patrono, mezi 16. a 18. srpnem s výzdobou, s muzikou a trhy s místními suvenýry. Nakonec nesmí chybět charakteristické místní rybí lahůdky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA