Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Cesarea Terme

Santa Cesarea Terme - informace o letovisku

Lázeňské středisko Santa Cesarea Terme leží na jihu italského poloostrova Gargano v regionu Apulie. V tomto italském regionu si můžete povšimnout zajímavé architektury, jež byla výrazně ovlivněna arabskou a řeckou kulturou. Bohatstvím Santa Cesarea Terme jsou tři termální prameny, jejichž voda proudí z různých jeskyň. Léčí se zde převážně revma a dýchací cesty.

Zdejší veřejné koupaliště s diskotékou a bazénem je vytesáno přímo do skály, vybrat si tak můžete z plavání ve slané či sladké vodě. Milovníci adrenalinu si mohou zaskákat z několikametrových útesů přímo do azurových hlubin Jaderského moře. Kilometr jižně od tohoto městečka se nachází na útesu kemp, pod nímž je malebná laguna neskutečně tyrkysové barvy.

Pokud se budete chtít z této oázy klidu a pohody vzdálit a poznat nějaká jiná zajímavá místa Apulie, vydejte se například do nejvýchodněji položeného města celé Itálie - Otranta, které je od střediska vzdáleno jen několik kilometrů na sever. Výlet na jižní cíp poloostrova Gargano návštěvníkům přinese určitě mnoho pěkných zážitků. Otranto je malebné město lemované mohutným opevněním, které bylo v minulosti výrazně poznamenáno vpádem Turků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA