Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Cesarea Terme

Santa Cesarea Terme - informace o letovisku

Lázeňské středisko Santa Cesarea Terme leží na jihu italského poloostrova Gargano v regionu Apulie. V tomto italském regionu si můžete povšimnout zajímavé architektury, jež byla výrazně ovlivněna arabskou a řeckou kulturou. Bohatstvím Santa Cesarea Terme jsou tři termální prameny, jejichž voda proudí z různých jeskyň. Léčí se zde převážně revma a dýchací cesty.

Zdejší veřejné koupaliště s diskotékou a bazénem je vytesáno přímo do skály, vybrat si tak můžete z plavání ve slané či sladké vodě. Milovníci adrenalinu si mohou zaskákat z několikametrových útesů přímo do azurových hlubin Jaderského moře. Kilometr jižně od tohoto městečka se nachází na útesu kemp, pod nímž je malebná laguna neskutečně tyrkysové barvy.

Pokud se budete chtít z této oázy klidu a pohody vzdálit a poznat nějaká jiná zajímavá místa Apulie, vydejte se například do nejvýchodněji položeného města celé Itálie - Otranta, které je od střediska vzdáleno jen několik kilometrů na sever. Výlet na jižní cíp poloostrova Gargano návštěvníkům přinese určitě mnoho pěkných zážitků. Otranto je malebné město lemované mohutným opevněním, které bylo v minulosti výrazně poznamenáno vpádem Turků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA