Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Torre Suda

Torre Suda - informace o letovisku

Na západním pobřeží poloostrova Salento, který se nachází na jihu Itálie, v kraji Apulie, se rozkládá starobylé přímořské městečko Torre Suda. Své jméno získalo po obranné věži, která zde byla vystavěna v 15. století. Pobřeží je v těchto místech omýváno průzračně čistými vodami Jónského moře.

Torre Suda je skvělým místem pro letní dovolenou u moře. Nabízí totiž krásné pláže, azurové moře, nádhernou okolní přírodu, trochu historie, klid a pohodu. Torre Suda je moderní letovisko, v němž najdete nejrůznější ubytovací kapacity – hotely, apartmány, penziony i kempy. K dispozici je návštěvníkům obchodní centrum, bary, pizzerie, restaurace i sportovní centrum s tenisovými kurty a dětským koutkem. Městečko tak poskytuje turistům vše, co mohou během pobytu v místě potřebovat.

Pláže v Torre Suda jsou převážně kamenité s členitými útesy. Hlavní pláž je tvořena nízkou plochou skálou, která tak umožňuje snadný vstup do moře. Další pláže se nacházejí v malých zátokách, kde je Jónské moře nádherně čisté a plné života. Lokalita je tak vhodná také k potápění a šnorchlování. Písečné pláže jsou pak od Torre Suda vzdáleny asi 2 kilometry, pokud vám tedy nevadí delší procházka, určitě si na ně zajděte. Nejhezčí písečnou pláží je Salenta, na níž můžete využívat i plážového servisu, jako jsou lehátka a slunečníky.

Klidná rezidenční oblast Torre Suda leží asi 40 km od krásného historického města Lecce a 10 km jižně od oblíbeného letoviska Gallipoli. Daleko není ani přírodní rezervace Laghi Alimini. Pokud byste se v Torre Suda začali nudit, stačí si půjčit auto a vydat se na průzkum okolí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA