Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Torre Suda

Torre Suda - informace o letovisku

Na západním pobřeží poloostrova Salento, který se nachází na jihu Itálie, v kraji Apulie, se rozkládá starobylé přímořské městečko Torre Suda. Své jméno získalo po obranné věži, která zde byla vystavěna v 15. století. Pobřeží je v těchto místech omýváno průzračně čistými vodami Jónského moře.

Torre Suda je skvělým místem pro letní dovolenou u moře. Nabízí totiž krásné pláže, azurové moře, nádhernou okolní přírodu, trochu historie, klid a pohodu. Torre Suda je moderní letovisko, v němž najdete nejrůznější ubytovací kapacity – hotely, apartmány, penziony i kempy. K dispozici je návštěvníkům obchodní centrum, bary, pizzerie, restaurace i sportovní centrum s tenisovými kurty a dětským koutkem. Městečko tak poskytuje turistům vše, co mohou během pobytu v místě potřebovat.

Pláže v Torre Suda jsou převážně kamenité s členitými útesy. Hlavní pláž je tvořena nízkou plochou skálou, která tak umožňuje snadný vstup do moře. Další pláže se nacházejí v malých zátokách, kde je Jónské moře nádherně čisté a plné života. Lokalita je tak vhodná také k potápění a šnorchlování. Písečné pláže jsou pak od Torre Suda vzdáleny asi 2 kilometry, pokud vám tedy nevadí delší procházka, určitě si na ně zajděte. Nejhezčí písečnou pláží je Salenta, na níž můžete využívat i plážového servisu, jako jsou lehátka a slunečníky.

Klidná rezidenční oblast Torre Suda leží asi 40 km od krásného historického města Lecce a 10 km jižně od oblíbeného letoviska Gallipoli. Daleko není ani přírodní rezervace Laghi Alimini. Pokud byste se v Torre Suda začali nudit, stačí si půjčit auto a vydat se na průzkum okolí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA