Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Itálie - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Itálie“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Itálie.

Autem na dovolenou v roce 2013

Autem na dovolenou v roce 2013

Více než 2 miliony Čechů letos vyrazí na dovolenou do zahraničí vlastním autem. K oblíbeným destinacím, kam se jezdí po vlastní ose, patří Itálie, Chorvatsko nebo Bulharsko.

celý článek

 

Lido di Jesolo - osvědčené pobyty v “italském Miami“

Lido di Jesolo - osvědčené pobyty v “italském Miami“

Na severovýchodě Itálie, v regionu Veneto (Benátsko), leží turistický ráj. Lido di Jesolo si za dobu své existence vydobylo své místo na slunci kvalitními službami, širokou nabídkou ubytování, šarmem místních obyvatel i možností dovolené kombinující plážové aktivity s výlety za poznáním. Čistá pláž a romantika v městských uličkách, letovisko má pro každého něco.

celý článek

 

Umbrie, zelené srdce Itálie

Umbrie, zelené srdce Itálie

Kopečky se táhnou do dáli, nepřirozená zeleň střídaná občasným kamenným domkem se rozkládá, kam až oko dohlédne. Maková pole, zlatavé hlavy slunečnic a obilné klasy se vilně vlní ve větru. Cypřiše se pyšně tyčí na obzoru. Při nádechu cítím dřevo, olivy a nezvyklou svěžest. Umbrie mě vítá.

celý článek

 

Caorle - oblíbené pobyty u severoitalského Jadranu

Caorle - oblíbené pobyty u severoitalského Jadranu

Několikakilometrové písečné pláže, čisté teplé moře, nádherné historické památky, skvělé možnosti nakupování, zábavy i sportu - to vše a ještě mnohem více nabízí starobylé italské městečko Caorle ležící na severním pobřeží Jaderského moře. Užijete si zde pohodovou dovolenou se vším všudy, na kterou budete dlouho s radostí vzpomínat.

celý článek

 

Nové luxusní výletní lodě MSC Cruises s CK Riviera Tour

Nové luxusní výletní lodě MSC Cruises s CK Riviera Tour

Přestože je tomu několik let, pamatuji tuto událost, jako by se udála dnes. Seděli jsme v kanceláři a připravovali zcela nový projekt cestování, který v tu dobu byl v České republice doslova v plenkách - námořní plavby. Znali jsme výletní lodě, jejich pohostinnost, perfektní služby a skvělý servis. Věděli jsme, že poskytneme našim klientům nový druh cestování s vysoce kvalitními službami. A tak se také stalo…

celý článek

 

Novodobé divy světa – Koloseum

Novodobé divy světa – Koloseum

„Dokud bude stát Koloseum, bude stát i Řím. Když padne Koloseum, padne i Řím. Když padne Řím, padne i svět“. Toto o římském Koloseu napsal již v 8. století benediktinský mnich Beda Ctihodný. Koloseum, které je po staletí největší dominantou italské metropole, naštěstí stojí dodnes. V roce 2007 byla tato unikátní stavba vyhlášena novodobým divem světa.

celý článek

 

Medicejská kaple ve Florencii - Cappelle Medicee

Medicejská kaple ve Florencii - Cappelle Medicee

Italská Florencie je městem ukrývajícím spoustu renesančních pokladů. Mezi ně patří také Medicejské kaple – mauzoleum rodu Medicejů, které pro své mecenáše vytvořil Michelangelo Buonarroti v zadní části kostela San Lorenzo. Rozsáhlý komplex s hrobkami rodiny Medici je považován za vrcholné dílo tohoto umělce.

celý článek

 

Trentino a Dolomity hrdě konkurují Švýcarsku nebo Rakousku

Trentino a Dolomity hrdě konkurují Švýcarsku nebo Rakousku

Italská provincie Trentino patří mezi celosvětově známé turistické destinace. Poděkovat za to může především překrásným dolomitovým štítům a hluboko zakořeněným tradicím.

celý článek

 

Sappada – (pre)destinace pro lyžaře jako stvořená

Sappada – (pre)destinace pro lyžaře jako stvořená

Oslava nového roku v malebné, zasněžené horské krajině je vlastně takovým evergreenem. Od nepaměti se silvestr jezdil slavit do hor. Ovšem kapacita českých „kopečků“ bývá naplněna pomalu od května. Naštěstí nový rok začíná všude stejně, i v italském středisku Sappada.

celý článek

 

Dolomity Superski - super lyžování

Dolomity Superski - super lyžování

Toužíte po nezapomenutelných lyžařských zážitcích? Chcete prožít dokonalou zimní dovolenou uprostřed nedotčené přírody? Vyrazte s CK Fede do severoitalské provincie Trentino, která je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Nachází se zde totiž rozlehlá lyžařská oblast Dolomity Superski, která potěší jak začínající, tak i náročné lyžaře.

celý článek

 

Nejlepší podzimní dovolená? Na Sicílii a Sardinii

Nejlepší podzimní dovolená? Na Sicílii a Sardinii

Ze sychravého podzimu se Češi rádi přesouvají do slunných oblastí. Je hodně destinací, které svým charakteristickým prostředím turisty nepřekvapí. Mezi ně však nepatří Itálie, která je úplně jiná na severu, na jihu i jednotlivých ostrovech. Z italských ostrovů jsou nejpoutavější Sardinie a Sicílie.

celý článek

 

Termální ostrov Ischia

Termální ostrov Ischia

V Neapolském zálivu, asi 30km od Neapole se nachází ostrov, který vyniká nejenom přírodními krásami, ale hlavně výskytem termálních pramenů. Vydali jsme se tam autobusem s CK OSVĚTA a poznávací zájezd si zpestřili zastávkami ve Florencii, Neapoli a v Římě.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA