Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Itálie - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Itálie“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Itálie.

Medicejská kaple ve Florencii - Cappelle Medicee

Medicejská kaple ve Florencii - Cappelle Medicee

Italská Florencie je městem ukrývajícím spoustu renesančních pokladů. Mezi ně patří také Medicejské kaple – mauzoleum rodu Medicejů, které pro své mecenáše vytvořil Michelangelo Buonarroti v zadní části kostela San Lorenzo. Rozsáhlý komplex s hrobkami rodiny Medici je považován za vrcholné dílo tohoto umělce.

celý článek

 

Trentino a Dolomity hrdě konkurují Švýcarsku nebo Rakousku

Trentino a Dolomity hrdě konkurují Švýcarsku nebo Rakousku

Italská provincie Trentino patří mezi celosvětově známé turistické destinace. Poděkovat za to může především překrásným dolomitovým štítům a hluboko zakořeněným tradicím.

celý článek

 

Sappada – (pre)destinace pro lyžaře jako stvořená

Sappada – (pre)destinace pro lyžaře jako stvořená

Oslava nového roku v malebné, zasněžené horské krajině je vlastně takovým evergreenem. Od nepaměti se silvestr jezdil slavit do hor. Ovšem kapacita českých „kopečků“ bývá naplněna pomalu od května. Naštěstí nový rok začíná všude stejně, i v italském středisku Sappada.

celý článek

 

Dolomity Superski - super lyžování

Dolomity Superski - super lyžování

Toužíte po nezapomenutelných lyžařských zážitcích? Chcete prožít dokonalou zimní dovolenou uprostřed nedotčené přírody? Vyrazte s CK Fede do severoitalské provincie Trentino, která je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Nachází se zde totiž rozlehlá lyžařská oblast Dolomity Superski, která potěší jak začínající, tak i náročné lyžaře.

celý článek

 

Nejlepší podzimní dovolená? Na Sicílii a Sardinii

Nejlepší podzimní dovolená? Na Sicílii a Sardinii

Ze sychravého podzimu se Češi rádi přesouvají do slunných oblastí. Je hodně destinací, které svým charakteristickým prostředím turisty nepřekvapí. Mezi ně však nepatří Itálie, která je úplně jiná na severu, na jihu i jednotlivých ostrovech. Z italských ostrovů jsou nejpoutavější Sardinie a Sicílie.

celý článek

 

Termální ostrov Ischia

Termální ostrov Ischia

V Neapolském zálivu, asi 30km od Neapole se nachází ostrov, který vyniká nejenom přírodními krásami, ale hlavně výskytem termálních pramenů. Vydali jsme se tam autobusem s CK OSVĚTA a poznávací zájezd si zpestřili zastávkami ve Florencii, Neapoli a v Římě.

celý článek

 

Amalfi - kouzelné městečko na jihu Itálie

Amalfi - kouzelné městečko na jihu Itálie

Pokud patříte k těm, kdo mají dovolenou ještě před sebou, ale stále nejste rozhodnutí, kam se vypravíte, máme pro vás tip. Co takhle jižní Itálie a její kouzelné městečko Amalfi? Toto mimořádně atraktivní letovisko nabízí čisté moře a pláže, romantické pobřežní útesy i hory, četné historické památky, levné ubytování a pohodovou přímořskou atmosféru.

celý článek

 

Zájezdy pro seniory - letecky skoro zadarmo

Zájezdy pro seniory - letecky skoro zadarmo

Už je to zase tady. Akce 55+ je opět v prodeji. Jedná se o zájezdy pro seniory - osoby starší 55 let, přičemž ve dvoulůžkovém pokoji musí být alespoň jedna osoba starší 55 let. V nabídce je španělská Andalusie, Mallorca, Kypr, Turecko, Ischia a přibudou i další.

celý článek

 

San Benedetto del Tronto - dovolená v centru italské Palmové riviéry

San Benedetto del Tronto - dovolená v centru italské Palmové riviéry

Palmová riviéra, jedna z nejoblíbenějších destinací v celé Itálii, leží na pobřeží Jaderského moře. Nachází se ve střední Itálii v kraji Marche a tvoří ji např. letoviska Grottammare a San Benedetto del Tronto, které je jejím hlavním centrem. Letní pobyty na Palmové riviéře nabízí CK APC.

celý článek

 

Benátky - palác Ca´d ´Oro

Benátky - palác Ca´d ´Oro

Ca´d ´Oro neboli česky Zlatý dům je jedním z nejobdivovanějších paláců u kanálu Canal Grande v italských Benátkách. Svůj název získal podle převážně zlatého obložení, které kdysi zdobilo jeho nádhernou fasádu.

celý článek

 

Jižní Itálie - tyrkysové moře a skvostné památky

Jižní Itálie - tyrkysové moře a skvostné památky

Jižní Itálie - tato dvě slova jsou synonymem pro průzračně čisté moře, zlatavé pláže a stálé slunečné počasí. Při pobytu v italské Kalábrii, Apulii nebo na ostrově Sicílie si můžete užívat báječnou rekreaci vyplněnou sladkým nicneděláním, nebo se vydat za poznáním historických městeček i mnoha světoznámých míst, o která zde rozhodně není nouze.

celý článek

 

Výletní plavby na moři s CK RIVIERA TOUR nejsou jen pro bohaté

Výletní plavby na moři s CK RIVIERA TOUR nejsou jen pro bohaté

Výletní plavby jsou stále oblíbenější způsob trávení dovolené i mezi obyvateli naší země. Cestovní kanceláře, které tento typ zájezdů prodávají, se shodují, že teď už mohou počet klientů, kteří se na plavbu vydali, počítat na tisíce a ne jen na stovky. Nejoblíbenější je přitom plavba po západní části Středozemního moře.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA