Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Itálie - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Itálie“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Itálie.

Za krásami Itálie – dovolená, jakou jste si vždy představovali

Za krásami Itálie – dovolená, jakou jste si vždy představovali

Už jste byli v Římě a neláká vás polehávání u moře? Přejete si poznat různorodý charakter barvitého prostředí Itálie a skutečný život, jaký proudí italskými městy, ale především zajímavé oblasti od největšího jezera Lago di Garda na úpatí Alp až po bohaté toskánské vinice? Zájezdy s Neckermann CK a možnost procestovat Itálii autem jsou pro vás to pravé.

celý článek

 

Galleria degli Uffizi - florentská galerie umění

Galleria degli Uffizi - florentská galerie umění

Jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších uměleckých galerií na světě je bezesporu florentská Galleria degli Uffizi, která vystavuje výtvarnou tvorbu od antiky až po baroko. Jsou zde zastoupena všechna slavná jména italského umění, ale také obrazy umělců z dalších zemí, například z Holandska, Španělska a Německa.

celý článek

 

Aprica a Passo Tonale - za lyžováním do slunných Dolomit

Aprica a Passo Tonale - za lyžováním do slunných Dolomit

Chcete si kromě vydatného lyžování užít také sluníčka a vychutnat zimu pěkně po italsku? Na prosluněných svazích Dolomit na vás čeká jak skvělé lyžování, tak tradiční slavnosti a zábava après-ski. S CK MILE se můžete vypravit buď do malebného střediska Aprica ležícího v průsmyku Passo d’Aprica nebo více na východ do rozlehlého areálu Adamello Ski v průsmyku Passo Tonale.

celý článek

 

Lyžařské středisko Arabba

Lyžařské středisko Arabba

V samotném srdci italských Dolomit se v údolí Livinallongo, které obklopují ty nejkrásnější vrcholy, rozkládá lyžařské středisko Arabba. Leží na jihovýchodních svazích masívu Sellagruppe a nabízí jedny z nejkrásnějších výhledů na okolní hory, zejména na mohutný ledovec Marmolada, který je dominantou oblasti.

celý článek

 

Silvi Marina a další italská letoviska z nabídky CK Ikária

Silvi Marina a další italská letoviska z nabídky CK Ikária

Střední Itálie v okolí Pescary, poloostrov Gargáno v Apulii i nejjižnější část italské pevniny - Kalábrie. To jsou místa, kde s CK Ikária můžete strávit báječnou letní dovolenou u moře. Nádherné písečné pláže, vhodné hlavně pro děti. V blízkém okolí řada zajímavých památek, za kterými stojí za to udělat si výlet. Co chtít víc?

celý článek

 

Dolomity - středisko Arabba - ráj lyžování

Dolomity - středisko Arabba - ráj lyžování

Itálie a zima, jde to k sobě? Ano, i v Itálii najdeme místa, která jsou přímo rájem i v zimním období hlavně pro lyžaře. Je zde poměrně velká část vysokého horského masívu Alp a Dolomit, a proto možnosti pro lyžování a další zimní sporty jsou zde téměř neomezené. Nelze se tedy divit, že právě místní hory se v posledních letech těší stále většímu zájmu.

celý článek

 

Val di Sole - lyžování v Itálii

Val di Sole - lyžování v Itálii

Malebné horské údolí Val di Sole rozkládající se na hranici italských krajů Tridentsko, Horní Adige a Lombardie, vytváří jednu z největších lyžařských oblastí Dolomit. Toto „Slunečné údolí“, jak by se dal název Val si Sole přeložit, leží západně od Bolzana, na svazích mohutné horské skupiny Adamello Brenta.

celý článek

 

Livigno - skvělé lyžování v Itálii

Livigno - skvělé lyžování v Itálii

Láká vás lyžování na zasněžených svazích Alp? Co takhle se letos vydat na zimní dovolenou do Itálie? S CK Fede máte možnost si užívat zimních radovánek v oblíbené oblasti Alta Valtellina, která patří k tomu nejlepšímu, co může italské lyžování nabídnout. Najdete zde špičkové lyžařské areály jako například Livigno, nabízející lyžařům vše, po čem jen touží.

celý článek

 

Benátky - kostel Santi Giovanni e Paolo

Benátky - kostel Santi Giovanni e Paolo

Gotický kostel Santi Giovanni e Paolo, zvaný také San Zanipolo, je jedním z nejdůležitějších svatostánků v Benátkách. S jeho výstavbou bylo započato v roce 1333 a měl sloužit jako mateřský kostel dominikánů. Proslavily ho především nádherné hrobky, pohřbeno je zde totiž 25 dóžat.

celý článek

 

Desetidenní putování karavanem po Sardinii

Desetidenní putování karavanem po Sardinii

Na Sardinii jsme se vydali na přelomu letošního června a července, abychom se ještě vyhnuli největším davům, které se sem stahují v letní sezóně. Jelikož máme malé děti v rozmezí dvou až pěti let, volili jsme cestování karavanem. Během deseti dnů, které byly samozřejmě hodně uzpůsobeny našim malým turistům, jsme stihli objet severní polovinu ostrova.

celý článek

 

Florencie - bazilika San Lorenzo

Florencie - bazilika San Lorenzo

Bazilika San Lorenzo je jedním z největších florentských kostelů. Stojí v centru města a je místem posledního odpočinku všech vůdčích členů rodu Medici. Svatostánek se však pyšní ještě dalším prvenstvím, je totiž také nejstarším kostelem Florencie, byl postaven už roku 393 a mnoho let sloužil jako katedrála.

celý článek

 

Herculaneum, méně známý sourozenec Pompejí

Herculaneum, méně známý sourozenec Pompejí

V oblasti jihozápadní Itálie se na úpatí sopky Vesuv nachází pozůstatky antického města s názvem Herculaneum (italsky Ercolano). V roce 79 našeho letopočtu bylo zničeno stejnou erupcí, která zdevastovala nedaleké Pompeje. Od roku 1997 je Herculaneum zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví organizace UNESCO.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA