Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Carezza - Karersee

Carezza - Karersee

(1320 - 2945 m. n. m.)
Lyžařský areál Val di Fassa e Carezza se rozkládá v centru Dolomit a je obklopený horským masívem Gruppo del Sella a nejvyšší horou oblasti Marmoladou měřící 3343 metrů nad mořem. Městečko Carezza sousedící s obcí Nova Levante leží asi 30 km od Bolzana a je výchozím místem do lyžařského areálu a nachází se ve výšce 1600 metrů. Nalezneme zde celou řadu malých i větších lyžařských středisek, jako například stále poloprázdný Ciampac, Passo Costalunga a větší střediska v okolí Pozza di Fassa.

Lyžuje se na východních svazích hřebene Rosengarten – Catinaccio a tento lyžařský areál patří mezi nejlepší v celé Itálii. Celkově může návštěvníkům nabídnout 124 km převážně méně náročných sjezdovek, 25 je modrých, 43 červených a 4 černé. O přepravu lyžařů se stará 16 moderních vleků, 11 kabinkových a 26 sedačkových lanovek s celkovou přepravní kapacitou 80 700 osob za hodinu. Využít můžete jak skipas na oblast Val di Fassa e Carezza, tak skipas Dolomiti Superski. Lyžuje se na dokonale upravovaných sjezdovkách se zajištěným umělým zasněžováním. Skibusy je dostupný areál Obereggen/Skicentrum Latemar, jež nabízí rozsáhlý řetězec 42 km členitých sjezdovek mezi Obereggenem a údolím Fiemme. Kabinovou lanovkou z Campitella je zajišťováno spojení se světově proslulým lyžařským okruhem Sella Ronda, odkud se můžete dostat také do obřích lyžařských center, jakými jsou Arabba, Val Garden/Alpe Siusi a Alta Badia. Díky tomuto vzájemnému propojení je lyžařům umožněno se na lyžích dostat do míst, kde na ně čeká nepřeberný výběr sjezdovek všech obtížností a délek. Pro milovníky adrenalinu jsou v Carezze připraveny náročnější skialpinistické trasy ze Sass Pordoi ve výšce 2950 metrů nad mořem. Jsou zde také ideální terény pro freeridové a extrémní lyžování. Na sjezdovce Aloch v Pozza di Fassa máte možnost kvalitního nočního lyžování. V posledních letech zde bylo vybudováno několik funparků pro snowboardisty, jejichž součástí je half-pipe, U-rampa, skoky, raily a mnoho dalších překážek. V oblasti je téměř kompletní infrastruktura, široký je výběr hotelových i apartmánových kapacit nejrůznějších kvalit a cen. Oblast je od Prahy vzdálena 740 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA