Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Monte Bondone

Monte Bondone

(1184 – 2090 m. n. m.)
Malé lyžařské středisko Monte Bondone se nachází v italských Dolomitech, v údolí Val di Sole. Je velmi dobře dostupné z brennenské dálnice a stalo se ideální lokalitou pro rodinnou dovolenou, pro soustředění lyžařských klubů a pro všechny milovníky zimních sportů. Ve středisku dochází k rozsáhlé modernizaci a rozvoji. Místní lyžařské terény jsou vhodné pro všechny typy lyžařů, především však pro začínající a mírně pokročilé lyžaře. Na své si zde ale přijdou i skuteční profesionálové. Nezapomenutelná je především sjezdovka „Gran Pista“, která získala v letech 2003 a 2004 ocenění „Nejlepší sjezdová trať v regionu Trentino“. Dlouhá je 3,5 km a její sklon dosahuje 38 %. Vede z vrcholu Palon tyčící se do výšky 2090 metrů nad mořem. Průměrně 33 metrů široké sjezdovky mají rozmanitý terén a můžete se z nich kochat překrásnou okolní krajinou a úchvatným panoramatem horského masivu Dolomiti di Brenta. Centrem oblasti je městečko Vaneze (1300 m) a Vason (1650 m).

Celkově má areál k dispozici 21 km sjezdových tratí, z čehož 7 je modrých, 12 červených a 2 černé. Přepravu lyžařů na svazích zajišťuje 5 vleků,jedna sedačková lanovka a supermoderní lanovka Rocce Rosse dlouhá 2 320 m, vybavená 4místnými zakrytými sedačkami. Se svými 809 metry je lanovkou s nejvyšším převýšením v Evropě. Všechny stávající přepravní zařízení jsou pohodlná a zajišťují dostatečný komfort. Dohromady jejich přepravní kapacita dosahuje 6700 osob za hodinu. Zdejší tratě jsou pravidelně upravovány a také je zajištěno stoprocentní pokrytí areálu systémem umělého zasněžování. V Monte Bondone je tak garantována kvalitní sněhová pokrývka po celou zimní sezónu až do pozdního jara.

Areál se pyšní také dobře vybaveným snowparkem se superpipe, U-rampou, skoky a raily. Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven pojízdný koberec a lyžařská školka se školenými instruktory. Využít zde můžete služeb skiservisu, půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení nebo úschovny batožin. Ubytovací kapacity jsou umístěny přímo na svahu nebo nedaleko lyžařských terénů. Jejich ceny však patří mezi nejvyšší v oblasti. Lyžařské středisko Monte Bondone je od Prahy vzdáleno 735 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA