Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bellariva

Bellariva - informace o letovisku

Bellariva je půvabné středisko nacházející se v oblasti Emilia Romagna, která je součástí známé Riminské riviéry. Bellaria je spojena de facto v jeden celek se sousedním městečkem Igea Marina - odděluje je od sebe pouze říčka Uso. Vedle azurově modrého moře, vysokých palem a krásných širokých zlatavých pláží, jež jsou lemovány kouzelnou promenádou, se Bellaria pyšní především oblibou turistů, jíž si získala díky klidu a pohodě, které jim nabízí.

Bellariva je typickým turistickým městečkem, které nachází se podél pobřeží Jadranu. Za letních večerů toto místo žije v restauracích, barech a diskotékách. Bellariva také ctí známé tradice, které oslavuje především v létě. Tyto svátky jsou spojené se specialitami z ryb (známý svátek mořských plodů).

Tipy na výlety

Bologna - hlavní město kraje Emilia Romagna, je známá středověkými paláci rozmístěnými kolem dvou hlavních náměstí. V kraji Emilia Romagna však najdeme i další památky. Je to například město Ferrara, jehož dominantou je vodní hrad Castello Estense či Ravenna s bazilikou San Vitale, nebo pevnost Montebello pár kilometrů od Rimini. Třicet kilometrů západně od Rimini leží nejstarší evropská republika San Marino na svazích hory Monte Titano.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA