Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cattolica

Cattolica - informace o letovisku

Cattolica se nachází v italském regionu Emiglia Romagna, jež je nejvíce prosperujícím regionem v celé Itálii. Cattolica vás okouzlí přátelskou atmosférou a zaručeně zde prožijete příjemnou dovolenou, prostoupenou slunnými dny na pláži či poznáváním historického jádra tohoto známého italského letoviska.

Cattolica plynule navazuje na známější letovisko Riccione. Je to velmi pěkné a prestižní letovisko, které poznáte podle velkého náměstí, jež tvoří květena a park s fontánou. Najdete zde velké množství fontán, z nichž nejznámější je „Zpívající fontána“. Má velmi pěkně a vkusně zařízenou rezidenční část města a obchodní zónu. Písečné pláže a množství obchůdků, kaváren a restaurací činí z tohoto města oblíbené místo.

V dnešní době je Catollica proslulým lázeňským městečkem, které má již dlouholetou tradici a nalézá se jen pár kilometrů od známého italského města Rimini. Catollica nabízí bezpočet hotelů, překrásné promenády, a především pěknou písečnou pláž s mnoha možnostmi sportovního a společenského využití.

Catollica byla založena již Římany a je datována od roku 1271. Catollica si dokázala zachovat své starobylé jádro a také kolorit historického městečka. Pobyt v tomto italském letovisku vám zaručí příjemně strávenou dovolenou, kde se rozhodně nebudete nudit.

Tipy na výlety

Ve městě a okolí se nachází mnoho atrakcí jako např. mořský park „Le navi“, vodní park „Aquatan“ (Riccione) a také několik zábavních a tematických parků. Navštívit můžete také nedaleký miniaturní stát San Marino (40 km). Na své si tu přijdou jak milovníci slunce a moře, tak vyznavači vodních sportů i historických památek. Cattolica je ideálním místem pro dovolenou všech věkových kategorií.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA