Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cattolica

Cattolica - informace o letovisku

Cattolica se nachází v italském regionu Emiglia Romagna, jež je nejvíce prosperujícím regionem v celé Itálii. Cattolica vás okouzlí přátelskou atmosférou a zaručeně zde prožijete příjemnou dovolenou, prostoupenou slunnými dny na pláži či poznáváním historického jádra tohoto známého italského letoviska.

Cattolica plynule navazuje na známější letovisko Riccione. Je to velmi pěkné a prestižní letovisko, které poznáte podle velkého náměstí, jež tvoří květena a park s fontánou. Najdete zde velké množství fontán, z nichž nejznámější je „Zpívající fontána“. Má velmi pěkně a vkusně zařízenou rezidenční část města a obchodní zónu. Písečné pláže a množství obchůdků, kaváren a restaurací činí z tohoto města oblíbené místo.

V dnešní době je Catollica proslulým lázeňským městečkem, které má již dlouholetou tradici a nalézá se jen pár kilometrů od známého italského města Rimini. Catollica nabízí bezpočet hotelů, překrásné promenády, a především pěknou písečnou pláž s mnoha možnostmi sportovního a společenského využití.

Catollica byla založena již Římany a je datována od roku 1271. Catollica si dokázala zachovat své starobylé jádro a také kolorit historického městečka. Pobyt v tomto italském letovisku vám zaručí příjemně strávenou dovolenou, kde se rozhodně nebudete nudit.

Tipy na výlety

Ve městě a okolí se nachází mnoho atrakcí jako např. mořský park „Le navi“, vodní park „Aquatan“ (Riccione) a také několik zábavních a tematických parků. Navštívit můžete také nedaleký miniaturní stát San Marino (40 km). Na své si tu přijdou jak milovníci slunce a moře, tak vyznavači vodních sportů i historických památek. Cattolica je ideálním místem pro dovolenou všech věkových kategorií.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA