Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gemmano

Gemmano - informace o obci

Vesnička Gemmano vám poskytne překrásné výhledy, jelikož leží na vyvýšeném místě. Pokud se budete chtít vzdálit z poklidného Gemmana do nějakého rušnějšího místa, které je zároveň u moře, vydejte se do známého letoviska Rimini. Rimini je největší přímořské letovisko Itálie a zároveň jedno z největších v celé Evropě.

Klidná italská vesnička Gemmano je vhodná pro rodinnou rekreaci, kde zažijete spoustu klidu a pohody. Písečné pláže Jaderského moře jsou vzdáleny jen 15 km. Z Gemmana můžete poznávat zajímavá místa italského regionu Emilia Romagna, který je plný kulturního bohatství a zároveň i nejvíce prosperujícím regionem Itálie.

Tipy na výlet 

Zajímavé místo k návštěvě je okouzlující autonomní stát San Marino. San Marino se mimo jiné pyšní starověkými hradbami, které tento stát o rozloze 61 km2 obklopují. Tento nezávislý stát má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a dokonce i tisícičlennou armádu.

Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát - restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park Fiabilandia, obchody a butiky. Nadšení sportovci si mohou zahrát tenis, věnovat se jezdectví, surfování, plachtění, vodnímu lyžování, případně minigolfu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA