Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gemmano

Gemmano - informace o obci

Vesnička Gemmano vám poskytne překrásné výhledy, jelikož leží na vyvýšeném místě. Pokud se budete chtít vzdálit z poklidného Gemmana do nějakého rušnějšího místa, které je zároveň u moře, vydejte se do známého letoviska Rimini. Rimini je největší přímořské letovisko Itálie a zároveň jedno z největších v celé Evropě.

Klidná italská vesnička Gemmano je vhodná pro rodinnou rekreaci, kde zažijete spoustu klidu a pohody. Písečné pláže Jaderského moře jsou vzdáleny jen 15 km. Z Gemmana můžete poznávat zajímavá místa italského regionu Emilia Romagna, který je plný kulturního bohatství a zároveň i nejvíce prosperujícím regionem Itálie.

Tipy na výlet 

Zajímavé místo k návštěvě je okouzlující autonomní stát San Marino. San Marino se mimo jiné pyšní starověkými hradbami, které tento stát o rozloze 61 km2 obklopují. Tento nezávislý stát má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a dokonce i tisícičlennou armádu.

Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát - restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park Fiabilandia, obchody a butiky. Nadšení sportovci si mohou zahrát tenis, věnovat se jezdectví, surfování, plachtění, vodnímu lyžování, případně minigolfu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA