Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido Adriano

Lido Adriano - informace o letovisku

Lido Adriano patří k nejmodernějím střediskům v okolí historického města Ravenny. Celé letovisko Lido Adriano v regionu Emilia Romagna je tvořeno převážně rezidencemi a apartmánovými domy a je velmi dobře vybaveno. Rodiny s dětmi ocení velkolepý zábavní park Mirabilandia, který leží nedaleko Lido Adriano.

Moderní přímořské letovisko Lido Adriano nabízí krásné široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Je velmi oblíbené především mezi mladými návštěvníky pro správnou míru odpočinku a zábavy. V letovisku Lido Adriano najdete řadu obchodů, restaurace, kavárny, diskotéky, sportovní zařízení, tenisové hřiště a bazény. Můžete si zde zahrát beach volejbal či malý fotbal. Pro milovníky in-line bruslení jsou zde vyhrazené dráhy. O zážitky vás obohatí návštěva vyhlášeného trhu, kde můžete nakoupit nejen italské ovoce, zeleninu, ale i upomínkové dárečky a suvenýry.

Lido Adriano je spíše klidnější letovisko, ale najdeme zde vše, co mají i větší střediska: kavárny, cukrárny, bary, herny s hracími automaty, minigolf, diskotéky, park s vodními atrakcemi, pronájem jízdních kol a tandemů. Chloubou města jsou zejména krásné mozaikové výzdoby paláců a chrámů (chrám sv. Vitale a Mauzoleum Gally Placidie), proto si jeho návštěvu nenechte ujít. Jižně od Lida Adriana se nachází velká přírodní rezervace, kterou se můžete projet na kole, anebo projít pěšky.

Určitě budete okouzleni největším italským zábavním centrem Mirabilandia, které se nachází v okrajové části Ravenny. Tento park čítá 43 atrakcí, živé představení, 17 barů a restaurací a 12 obchodů se suvenýry. Tématický park „Itálie v miniatuře“ vám nabídne 272 nejvýznamnějších italských památek v miniaturách v poměru 1:25 a 1:50. Pro děti je zábava zaručena i v místním malém vodním parku Auai Auai s tobogány.

Tipy na výlety 

Lido Adriano leží asi 10 km jihovýchodně od Ravenny, města s mnoha historickými památkami a místy. Je zde mnoho nádherných kostelů, které jsou proslavené svými freskami a mozaikami. Lido Adriano je ideální východisko pro výlety do Benátek, San Marino nebo k zámkům Gradara a San Leo.

Doporučujeme výlet po moři motorovým člunem nebo po deltě Po (národní park Po delta) nebo plavbu podél pobřeží končící v přístavu Cesenatico s návštěvou akvária a terária. Za návštěvu jistě stojí i jeskyně Frasassi nedaleko města Genga asi 60 km od Ancony či ministát San Marino, který je vzdálen 60 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA