Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido degli Estensi

Lido degli Estensi - informace o letovisku

Lido degli Estensi je rušné letovisko na břehu Jaderského moře ležící asi 120 km jižně od Benátek a 40 km severně od Ravenny. Lido degli Estensi je výstavní letovisko přidružené k Portu Garibaldi, se kterým je spojeno mostem a přívozem přes kanál. Lido di Estensi je součástí takzvaných Lido di Comacchio, tedy letovisek spravovaných městem Comacchio.

Letovisko Estensi nabízí především 5 km dlouhou obchodní třídu a moderní přístav Marina Estensi pro menší turistické lodě. V Estensi naleznete také půvabné pláže s jemným zlatavým pískem. Pláže jsou zde široké s mírným vstupem do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi.

Honosným dojmem působí zejména kolonáda se vstupní branou, uprostřed s altánem a obelisky, lemovaná exkluzivními hotely a obchody, která končí v rozlehlém stinném parku a tvoří vlastní centrum letoviska bohatého na moderní architektonické zajímavosti v zeleni mohutných stromů.

Pláž je široká, písčitá, s četnými dětskými a sportovními hřišti a různými plážovými atrakcemi. V letovisku jsou střediska zábavy, kultury a sportu pro mladé i starší a široká paleta obchodů, restaurací, pizzerií atd. Je zde mnoho nejrůznějších sportovních příležitostí, jako jsou hřiště na volejbal a tenis, dráhy pro kolečkové brusle, škola plachtění a surfu. Mnoho zážitků vám přinesou i výlety do blízkého okolí a vnitrozemí.

Tipy na výlet 

Vodní park Jo-Lido (3 km) s tobogány, bazény a jinými vodními radovánkami, animací, diskotékou, volejbalem a dalšími aktivitami.

Největší zábavní park v Itálii Mirabilandia (35 km) nabízí množství atrakcí pro malé i velké, živá představení, bary a restaurace či obchody se suvenýry.

Organizované výlety do delty řeky Pád, historicky významné městečko Comacchio ležící na laguně, kde se nachází naleziště z dob Etrusků (5 km), Ravenna (30 km), ministát San Marino (120 km), delfinárium a aquapark v Riccione (100 km), Itálie v miniatuře v Rimini (90 km) či Benátky (100 km).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA