Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido degli Estensi

Lido degli Estensi - informace o letovisku

Lido degli Estensi je rušné letovisko na břehu Jaderského moře ležící asi 120 km jižně od Benátek a 40 km severně od Ravenny. Lido degli Estensi je výstavní letovisko přidružené k Portu Garibaldi, se kterým je spojeno mostem a přívozem přes kanál. Lido di Estensi je součástí takzvaných Lido di Comacchio, tedy letovisek spravovaných městem Comacchio.

Letovisko Estensi nabízí především 5 km dlouhou obchodní třídu a moderní přístav Marina Estensi pro menší turistické lodě. V Estensi naleznete také půvabné pláže s jemným zlatavým pískem. Pláže jsou zde široké s mírným vstupem do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi.

Honosným dojmem působí zejména kolonáda se vstupní branou, uprostřed s altánem a obelisky, lemovaná exkluzivními hotely a obchody, která končí v rozlehlém stinném parku a tvoří vlastní centrum letoviska bohatého na moderní architektonické zajímavosti v zeleni mohutných stromů.

Pláž je široká, písčitá, s četnými dětskými a sportovními hřišti a různými plážovými atrakcemi. V letovisku jsou střediska zábavy, kultury a sportu pro mladé i starší a široká paleta obchodů, restaurací, pizzerií atd. Je zde mnoho nejrůznějších sportovních příležitostí, jako jsou hřiště na volejbal a tenis, dráhy pro kolečkové brusle, škola plachtění a surfu. Mnoho zážitků vám přinesou i výlety do blízkého okolí a vnitrozemí.

Tipy na výlet 

Vodní park Jo-Lido (3 km) s tobogány, bazény a jinými vodními radovánkami, animací, diskotékou, volejbalem a dalšími aktivitami.

Největší zábavní park v Itálii Mirabilandia (35 km) nabízí množství atrakcí pro malé i velké, živá představení, bary a restaurace či obchody se suvenýry.

Organizované výlety do delty řeky Pád, historicky významné městečko Comacchio ležící na laguně, kde se nachází naleziště z dob Etrusků (5 km), Ravenna (30 km), ministát San Marino (120 km), delfinárium a aquapark v Riccione (100 km), Itálie v miniatuře v Rimini (90 km) či Benátky (100 km).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA