Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido di Spina

Lido di Spina - informace o letovisku

Lido di Spina má dlouhé písečné pláže a společně s Lido degli Estensi tvoří střední část riviéry pod Benátkami patřící do kraje Emilia-Romagna. Nachází se asi 70 km pod Benátkami ve směru na Ravennu. Spina uzavírá 23 km dlouhé pobřeží Comacchio. Nabízí klientům poklidnou, ale i zábavnou dovolenou.

Lido di Spina je proslulá nalezištěm starého města Etrusků, podle nichž dostala své pojmenování. Pro milovníky umění je zde muzeum Remo Brindisi s druhou, po Benátkách nejvýznamnější italskou sbírkou moderního umění. Při večerních procházkách lze obdivovat moderní a noblesní obchodní třídu a také malý přístav Marina Estensi.

Lido di Spina je nejjižnější lázeňská oblast Comacchia. Rozsáhlé pobřeží, pohodlné hotelové uspořádání, tenisové kurty a sportovní zařízení garantují místo s příjemnými zážitky a vhodné k relaxaci. Toto lázeňské centrum disponuje turistickým přístavem, který dovoluje zakotvit velkému množství plavidel. Přístav je vybavený vším, co moderní přístav potřebuje. Nejnavštěvovanější ulice během letní sezóny zejména ve večerních a nočních hodinách je Carducci.

Italské letovisko Lido di Spina je tvořeno převážně apartmánovými rezidencemi, hotely a klidnými vilovými čtvrti. Středisko má atmosféru typického středoitalského letoviska s půvabnou přímořskou promenádou. Lido di Spina nabízí především širokou písečnou pláž s mnoha příležitostmi ke sportu i zábavě. Typická kuchyně kraje Emilia Romagna více než svými tradičními jídly a gastronomickou vytříbeností konkuruje místními rybími specialitami, kterým vévodí především úhoř.

Tipy na výlety

Nedaleko letoviska se nachází město Comacchio s 22 tisíci obyvateli v provincii Ferrara uprostřed laguny v údolí Comacchio, kousek na sever od současného ústí řeky Reno. Je vystavěno na asi 13 ostrovech spojených mosty. Provozuje se zde především rybářství a získává se zde také sůl z mořské vody. Místní přístav, Porto Garibaldi, leží 7 km východně.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA