Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido di Spina

Lido di Spina - informace o letovisku

Lido di Spina má dlouhé písečné pláže a společně s Lido degli Estensi tvoří střední část riviéry pod Benátkami patřící do kraje Emilia-Romagna. Nachází se asi 70 km pod Benátkami ve směru na Ravennu. Spina uzavírá 23 km dlouhé pobřeží Comacchio. Nabízí klientům poklidnou, ale i zábavnou dovolenou.

Lido di Spina je proslulá nalezištěm starého města Etrusků, podle nichž dostala své pojmenování. Pro milovníky umění je zde muzeum Remo Brindisi s druhou, po Benátkách nejvýznamnější italskou sbírkou moderního umění. Při večerních procházkách lze obdivovat moderní a noblesní obchodní třídu a také malý přístav Marina Estensi.

Lido di Spina je nejjižnější lázeňská oblast Comacchia. Rozsáhlé pobřeží, pohodlné hotelové uspořádání, tenisové kurty a sportovní zařízení garantují místo s příjemnými zážitky a vhodné k relaxaci. Toto lázeňské centrum disponuje turistickým přístavem, který dovoluje zakotvit velkému množství plavidel. Přístav je vybavený vším, co moderní přístav potřebuje. Nejnavštěvovanější ulice během letní sezóny zejména ve večerních a nočních hodinách je Carducci.

Italské letovisko Lido di Spina je tvořeno převážně apartmánovými rezidencemi, hotely a klidnými vilovými čtvrti. Středisko má atmosféru typického středoitalského letoviska s půvabnou přímořskou promenádou. Lido di Spina nabízí především širokou písečnou pláž s mnoha příležitostmi ke sportu i zábavě. Typická kuchyně kraje Emilia Romagna více než svými tradičními jídly a gastronomickou vytříbeností konkuruje místními rybími specialitami, kterým vévodí především úhoř.

Tipy na výlety

Nedaleko letoviska se nachází město Comacchio s 22 tisíci obyvateli v provincii Ferrara uprostřed laguny v údolí Comacchio, kousek na sever od současného ústí řeky Reno. Je vystavěno na asi 13 ostrovech spojených mosty. Provozuje se zde především rybářství a získává se zde také sůl z mořské vody. Místní přístav, Porto Garibaldi, leží 7 km východně.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA