Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Itálie: region Emilia Romagna

Počet nalezených záznamů: 202.

Apartmány Riccione

Ubytování v klasických apartmánech, kde je možnost si připlatit za lepší vybavení nebo za apartmány přímo u pláže. Apartmány ve vilkách i v  rezidencích.

Apartmány Riccione
 

Del Vecchio

Nachází se v části Rimini–Rivabella v bezprostřední blízkosti pláže. Vzdálený 500 m do centra Rivabelly a 3 km do centra Rimini.

1 recenzí

Del Vecchio
 

Hotel DIAMOND ***

Třípatrový hotel s bazénem poskytuje ubytování v 37 moderně zařízených pokojích. Nachází se v blízkosti pláže. Nedaleko hotelu je možno navštívit velké nákupní centrum s kinem, týdenní trh,školu surfu, plavání, bruslení, te ...

1 recenzí, 2 fotografie

 

Residence AnnaMaria

Větší uzavřená residence se dvěma bazény, tenisovým kurtem, stolním tenisem a dětským parkem. Písečná pláž volná i placená je velmi dobře vybavena plážovým servisem.

1 recenzí, 11 fotografií

Residence AnnaMaria
 

Residence Blue Marlin

Větší uzavřená residence se dvěma bazény, tenis. kurtem, stol.tenisem a dětským parkem. Blízká pláž vybavena pláž.servisem, dětskými koutky, stravovacím zařízením včetně půjčoven lodí, windsurfingu, šlapadel aj.

1 recenzí, 6 fotografií

Residence Blue Marlin
 

Vilka Manuela

Větší nově postavená vilka. V místě je dětský park, volejbalové hřiště, tenisový kurt, dostatek prodejních a stravovacích zařízení, půjčovna lodí, šlapadel, windsurfingu, kol a tržnice (každý pátek).

1 recenzí, 9 fotografií

Vilka Manuela
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA