Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Ravenna

Marina di Ravenna - informace o letovisku

Marina di Ravenna je letovisko nacházející se v italském regionu Emilia Romagna. Marina di Ravenna nabízí kromě dobře vybaveného sportovního přístavu s 800 místy pro čluny také jednu z největších pláží na celém severojaderském pobřeží. Je obklopena velkými borovými lesy, kde si návštěvníci rádi vychutnávají příjemné procházky.

Je ideální lokalitou pro příjemně strávenou dovolenou podle individuálních představ. Na své si zde přijdou jak milovníci sportu a hudby, tak i milovníci krásné přírody. Zdejší lokalita disponuje mnoha sportovními zařízeními, jako je např. možnost jízdy na koni, tenis, bazén nebo jízda na kolečkových bruslích.

Marina di Ravenna láká nejen do příjemných restaurací ale také na místní diskotéky, konající se i pod širým nebem. Každou neděli se na pláži letoviska Marina di Ravenna koná "Happy Houre" nabízející výborné drinky v baru a k poslechu a tanci i koncert.

Tipy na výlet 

Velkým zážitkem pro turisty bude bezesporu výlet člunem do ústí Po-Delta a také do Benátek.

13 km vzdálená Ravenna je umělecké a kulturní město, známé svými mozaikami. Toto město s bohatou minulostí, bylo před 1500 roky z trojího pohledu hlavním městem: na jedné straně od východořímské říše pod vládou Teodorico, krále Gótů a od byzantské říše v Evropě. Tato doba poznamenala Ravennu množstvím pamětihodností a nábožensky ovlivněnými stavbami (bohatými na mozaiky).

Mimoto je město také sídllem organizace pro ochranu lidských práv UNESCO. Ravenna je nejen kulturně-historicky zajímavým městem, ale má také přednosti přímo u moři ležícího města: v blízkém okolí je 9 rekreačních míst, rozesetých po 35 km pobřeží. Tím vzniká bohatá nabídka zábavy pro volný čas. Zátoky Ravenny jsou harmonicky vklíněny mezi pláž, piniové lesy a říční roviny s množstvím hotelů, kempinkových míst, domů a penziónů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA