Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Miramare di Rimini

Miramare di Rimini - informace o letovisku

Miramare di Rimini se nachází v jižní části Rimini. Je to velmi populární město, které přitahuje mnoho turistů z různých míst, zejména v letní sezóně. Miramare di Rimini je jednou z částí známého italského letoviska Rimini, jež se nachází na jaderském pobřeží.

Rimini je letovisko s dlouhou turistickou tradicí, kde byly již v roce 1843 vybudovány první lázně. Dodnes se v Rimini dochovala řada římských a středověkých památek. Památky, které se v historickém městečku Rimini nacházejí, jsou opravdu překrásné. Návštěvníci budou určitě nadšeni např. Augustovým obloukem, mostem Ponte di Tiberio a renesančním chrámem Tempio Malatestiano.

V dnešní době je Rimini jedno z nejoblíbenějších letovisek v celé Evropě, jež nabízí 15 km dlouhé a místy až 200 m široké pláže. Kromě půvabných pláží se zde nachází i rušné centrum s obchody, restauracemi, bary a kina. Pro letovisko Rimini je typický především bohatý noční život a také konání koncertů. Okolí je vyhlášeno velmi dobrou kuchyní. Odtud pochází slavné Spaghetti alla Bolognese a Piadina Romagnola.

V okolí Rimini naleznete známé zábavní parky, delfinária, jež ocení především rodiny s dětmi. Letovisko Rimini je vhodné především pro ty, kdo vyhledávají na své dovolené spíše rušnější prostředí.

Tipy na výlety 

Spolu s hlavním městem Bologna láká turisty také město Ferrari s vodním hradem nebo Ravenna s bazilikou San Vitale. Za návštěvu stojí pevnost Montebello či lázeňské město Rimini s oblíbeným delfináriem. 30 km západně od Rimini se rozprostírá nejstarší evropská republika San Marino se stejnojmenným hlavním městem, které leží na vrcholu kopce Monte Titano.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA