Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rimini Viserba

Viserba - informace o letovisku

Viserba je letovisko vzdálené 4 km od centra Rimini, ale fakticky tvoří jeho severní předměstí. Všechna letoviska zde již srostla do jednoho souvislého pásu nepřetržitých hotelů a dalších zařízení pro rekreanty. Rimini Viserba nabízí krásné písečné pláže a blízkost letoviska Rimini vám zajistí dostatek společenského, sportovního a kulturního vyžití. V okolí Rimini se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky, které ocení nejen rodiny s dětmi.

Každé léto se zde přímo na břehu moře konají soutěže vytváření soch z písku. Také se zde nalézá park miniatur Itálie (realistické modely velkých památek Itálie i Evropy). Samotné letovisko nabízí přehršel možností k nákupům, ale existuje zde i možnost vlakového a autobusového spojení do samotného Rimini městskou hromadnou dopravou.

Rimini se svými pohostinnými plážemi, perfektně vybavenými přímořskými letovisky patří k nejznámějším a nejpopulárnějším cílům dovolených mnoha turistů. Rimini svým návštěvníkům nabízí odpočinek na písečných plážích, které jsou díky své šířce a pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi. Dlouhé zlaté pláže s jemným pískem, nejrůznější sporty, vodní atrakce a zábavní parky, starobylé památky v historických centrech jednotlivých měst, elegantní obchodní centra s nespočetnými restauracemi, pizzeriemi, bary a dalšími kulturními zážitky všeho druhu – to je typický dovolenkový obraz této části pobřeží.

Z Rimini Viserba jezdí častá a levná místní autobusová doprava do centra Rimini. Rimini je nejznámější a nejrušnější středisko italského Jadranu, které leží přibližně 180 km jižně od Benátek. Rimini má antický původ a dodnes zde můžete spatřit řadu památek, jakými je např. Augustův oblouk, most Ponte di Tiberio či renesanční chrám Tempio Malatestiano. Rimini je vyhlášeno svým rušným životem a jeho atmosféru dotváří typické pizzerie, kavárny a diskotéky s pulzujícím životem až do pozdních nočních hodin.

Tipy na výlety 

Můžete využít možnost a jít pěšky nebo na kole z některé z půjčoven do Rimini či do jiného sousedního letoviska dojít či dojet. Možnosti se otevírají na obě strany, na sever i jih podél pláží. Na jih je to Rivabella a Rimini, na sever potom Torre Pedrera a další.

Oblíbeným cílem výletů jsou ministát San Marino, který je od Rimini vzdálen jen několik kilometrů, Italia in miniatur, kde si můžete „projít“ celou Itálii a vidět všechny památky a pozoruhodnosti v miniaturách, Mirabilandia a Fiabilandia s atrakcemi nejen pro děti, vodní park Acquafan a Delfinárium.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA