Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rimini Viserba

Viserba - informace o letovisku

Viserba je letovisko vzdálené 4 km od centra Rimini, ale fakticky tvoří jeho severní předměstí. Všechna letoviska zde již srostla do jednoho souvislého pásu nepřetržitých hotelů a dalších zařízení pro rekreanty. Rimini Viserba nabízí krásné písečné pláže a blízkost letoviska Rimini vám zajistí dostatek společenského, sportovního a kulturního vyžití. V okolí Rimini se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky, které ocení nejen rodiny s dětmi.

Každé léto se zde přímo na břehu moře konají soutěže vytváření soch z písku. Také se zde nalézá park miniatur Itálie (realistické modely velkých památek Itálie i Evropy). Samotné letovisko nabízí přehršel možností k nákupům, ale existuje zde i možnost vlakového a autobusového spojení do samotného Rimini městskou hromadnou dopravou.

Rimini se svými pohostinnými plážemi, perfektně vybavenými přímořskými letovisky patří k nejznámějším a nejpopulárnějším cílům dovolených mnoha turistů. Rimini svým návštěvníkům nabízí odpočinek na písečných plážích, které jsou díky své šířce a pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi. Dlouhé zlaté pláže s jemným pískem, nejrůznější sporty, vodní atrakce a zábavní parky, starobylé památky v historických centrech jednotlivých měst, elegantní obchodní centra s nespočetnými restauracemi, pizzeriemi, bary a dalšími kulturními zážitky všeho druhu – to je typický dovolenkový obraz této části pobřeží.

Z Rimini Viserba jezdí častá a levná místní autobusová doprava do centra Rimini. Rimini je nejznámější a nejrušnější středisko italského Jadranu, které leží přibližně 180 km jižně od Benátek. Rimini má antický původ a dodnes zde můžete spatřit řadu památek, jakými je např. Augustův oblouk, most Ponte di Tiberio či renesanční chrám Tempio Malatestiano. Rimini je vyhlášeno svým rušným životem a jeho atmosféru dotváří typické pizzerie, kavárny a diskotéky s pulzujícím životem až do pozdních nočních hodin.

Tipy na výlety 

Můžete využít možnost a jít pěšky nebo na kole z některé z půjčoven do Rimini či do jiného sousedního letoviska dojít či dojet. Možnosti se otevírají na obě strany, na sever i jih podél pláží. Na jih je to Rivabella a Rimini, na sever potom Torre Pedrera a další.

Oblíbeným cílem výletů jsou ministát San Marino, který je od Rimini vzdálen jen několik kilometrů, Italia in miniatur, kde si můžete „projít“ celou Itálii a vidět všechny památky a pozoruhodnosti v miniaturách, Mirabilandia a Fiabilandia s atrakcemi nejen pro děti, vodní park Acquafan a Delfinárium.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA