Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Giuliano Mare

San Guliano Mare - informace o letovisku

San Guliano Mare je součástí populárního italského střediska Rimini. Představuje klidnější část Rimini, ležící severně od hlavního centra města, rušného Marina Centro. Díky své poloze nabízí San Guliano Mare nejen kouzelnou letní scenérii pro přímořský odpočinek ve zlatavém písku, příležitosti pro plážové i vodní aktivity, ale také procházky a návštěvy kouzelných památek z antické i pozdější doby. San Guliano Mare je součástí známého letoviska Rimini, nazývaného městem, jež vynalezlo turismus. Právě zde byly již roku 1843 zřízeny první mořské lázně v Evropě.

Návštěvníky Rimini láká nejen silným turistickým zázemím, jež se pyšní dlouhou tradicí, ale také písečnými plážemi, azurově modrým širým mořem, či možnostmi návštěv památek jako jsou antický Augustův oblouk, most Ponte di Tiberio a renesanční chrám Tempio Malatestiano. Rimini samo je jedním z nejrušnějších letovisek Evropy, které nabízí zábavní parky, aquapark Aquafan, delfinárium a tematické parky jako například Itálie v miniaturách. Ve vzdálenosti pouhých 25 km leží jeden z miniaturních Evropských států – San Marino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA