Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Giuliano Mare

San Guliano Mare - informace o letovisku

San Guliano Mare je součástí populárního italského střediska Rimini. Představuje klidnější část Rimini, ležící severně od hlavního centra města, rušného Marina Centro. Díky své poloze nabízí San Guliano Mare nejen kouzelnou letní scenérii pro přímořský odpočinek ve zlatavém písku, příležitosti pro plážové i vodní aktivity, ale také procházky a návštěvy kouzelných památek z antické i pozdější doby. San Guliano Mare je součástí známého letoviska Rimini, nazývaného městem, jež vynalezlo turismus. Právě zde byly již roku 1843 zřízeny první mořské lázně v Evropě.

Návštěvníky Rimini láká nejen silným turistickým zázemím, jež se pyšní dlouhou tradicí, ale také písečnými plážemi, azurově modrým širým mořem, či možnostmi návštěv památek jako jsou antický Augustův oblouk, most Ponte di Tiberio a renesanční chrám Tempio Malatestiano. Rimini samo je jedním z nejrušnějších letovisek Evropy, které nabízí zábavní parky, aquapark Aquafan, delfinárium a tematické parky jako například Itálie v miniaturách. Ve vzdálenosti pouhých 25 km leží jeden z miniaturních Evropských států – San Marino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA