Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Panza

Informace o lokalitě Panza na ostrově Ischia

Panza je městská část, která patří k Foriu. Nachází se nedaleko Sant' Angela nad zálivem Sorgeto, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře. Panza je velmi klidné místo, v jehož centru naleznete několik menších obchodů a restaurací.

Za koupáním a rušnějším nočním a společenským životem se musíte vydat do nedalekého Foria. Město má kolem 8 tisíc stálých obyvatel a stalo jednou z nejvyhledávanějších lokalit na ostrově. Turisty sem přitahují především dvě rozlehlé písečné pláže San Francesco a Citara. Tyto pláže mají pozvolný vstup do čistých vod Tyrhénského moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a méně zdatní plavci. Za malý poplatek si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky.

Forio se táhne v délce několika kilometrů od mysu Punta Caruso k Punta Imperatore. Proslavilo se také známými termálními lázněmi „Poseidonovy zahrady“ nacházejícími se nedaleko pláže Citara. Jde o rozsáhlý komplex 20 bazénů s vodami různých teplot a složení. Narazíte zde na vodu studenou, teplou, horkou, perlivou, termální, slanou i sladkou. Ve zdejší jeskyni je navíc ukrytá sauna i další léčivé prameny. Na další prameny pak narazíte ještě v botanickém parku, kde tryskají z fontán. Na své si zde přijdou i milovníci historie, kteří se mohou kochat celou řadou světských památek a muzeí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA