Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bonifati Marina

Bonifati Marina - informace o letovisku

Bonifati Marina je přímořské letovisko nacházející se v italské oblasti zvané Kalábrie. Kalábrie je nejjižnější částí italské pevniny a je nazývána perlou dvou moří. Jižní pobřeží Kalábrie je omýváno Jónským mořem, západní pobřeží, kde se Bonifati Marina nachází, je omýváno tyrkysovými vodami Tyrhénského moře.

Bonifati Marina

Malebné přímořské městečko Bonifati Marina se nachází na pobřeží Tyrhénského moře asi 20 km od města Paola. Ke koupání láká průzračné Tyrhénské moře, které se společně s Jónským řadí k nejčistším a nejteplejším v celé Evropě. Letovisko Bonifati a jeho část Cittadella del Capo patří mezi nejmalebnější místa v Kalábrii. V místě jsou obchůdky, supermarket, bary, pizzerie a celé městečko je působivé svou zachovanou kalábrijskou atmosférou. Je zde nádherná písčitá pláž se slunečníky a lehátky.

Bonifati Marina

Tipy na výlet 

Z Bonifati lze uskutečnit několik zajímavých výletů, například doporučujeme navštívit Pompeje a pobřeží Amalfi s proslavenými archeologickými nalezišti. Také lodní výlet má své kouzlo, zejména když se plavíte proslulými jeskyněmi okolo ostrova Dino, kde uvidíte Azurovou a Lví jeskyni. Výhodná poloha letoviska nabízí i celodenní výlety na ostrov Sicílie. Dle typu výletu navštívíte například Taorminu a soutěsku Alcantara, ale lze uskutečnit i výstup na Etnu s horským průvodcem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA