Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bonifati Marina

Bonifati Marina - informace o letovisku

Bonifati Marina je přímořské letovisko nacházející se v italské oblasti zvané Kalábrie. Kalábrie je nejjižnější částí italské pevniny a je nazývána perlou dvou moří. Jižní pobřeží Kalábrie je omýváno Jónským mořem, západní pobřeží, kde se Bonifati Marina nachází, je omýváno tyrkysovými vodami Tyrhénského moře.

Bonifati Marina

Malebné přímořské městečko Bonifati Marina se nachází na pobřeží Tyrhénského moře asi 20 km od města Paola. Ke koupání láká průzračné Tyrhénské moře, které se společně s Jónským řadí k nejčistším a nejteplejším v celé Evropě. Letovisko Bonifati a jeho část Cittadella del Capo patří mezi nejmalebnější místa v Kalábrii. V místě jsou obchůdky, supermarket, bary, pizzerie a celé městečko je působivé svou zachovanou kalábrijskou atmosférou. Je zde nádherná písčitá pláž se slunečníky a lehátky.

Bonifati Marina

Tipy na výlet 

Z Bonifati lze uskutečnit několik zajímavých výletů, například doporučujeme navštívit Pompeje a pobřeží Amalfi s proslavenými archeologickými nalezišti. Také lodní výlet má své kouzlo, zejména když se plavíte proslulými jeskyněmi okolo ostrova Dino, kde uvidíte Azurovou a Lví jeskyni. Výhodná poloha letoviska nabízí i celodenní výlety na ostrov Sicílie. Dle typu výletu navštívíte například Taorminu a soutěsku Alcantara, ale lze uskutečnit i výstup na Etnu s horským průvodcem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA