Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Guardavalle Marina

Guardavalle Marina - informace o letovisku

Guardavalle Marina se nachází na pobřeží Jónského moře v krásném zálivu Squillace. Přímořské letovisko Guardavalle Marina leží v Kalábrii, jež zaujímá nejjižnější část Apeninského poloostrova a je obklopena Jónským a Tyrhénským mořem. Kalábrie se vyznačuje především nejčistším mořem a zdejší krajina vás okouzlí svou rozmanitostí. Slunečné dny strávené na pláži v Guardavalle Marina vám zajistí pohodovou a relaxací prostoupenou dovolenou.

V Guardavalle Marina jsou k dispozici obchody, restaurace, bary a každé úterý se zde také konají trhy. Počátky městečka Guardavalle, jež je od Guardavalle Marina vzdáleno 10 km, spadají až do 8. stol. n. l. Do dnešní doby se v Guardavalle dochovalo starobylé centrum s množstvím zajímavých památek a historických budov.

Faro Punte Stilo 

Tento moderně zařízený rekreační areál se nachází u pobřeží Jónského moře v nejjižnější části zálivu Squillace v blízkosti Guardavalle Marina, patřící k italské provincii Catanzaro. Tato oblast má díky své zeměpisné poloze naprosto ideální podnebí pro rekreaci. Je totiž chráněna jedním z pohoří, které tvoří součást apeninského horského pásma. Z tohoto důvodu je zde velmi dlouhé léto s minimálním počtem srážek a průměrná roční teplota 18,5 °C patří k nejvyšším v Evropě.

Komplex byl vystavěn v těsné blízkosti moře a poměrně rozsáhlé písečné pláže a je celý obklopen okolní zelení a květinami. Součástí areálu je rovněž kemp, který je od residenční části komplexu oddělen poměrně hustým porostem stromů.

Tipy na výlety 

V areálu jsou během letní sezóny pořádány autobusové výlety za poznáním okolních pamětihodností a přírodních krás. Za návštěvu jistě stojí např. Squillace (53 km), Serra San Bruno (41 km), Stilo (18 km), Reggio di Calabria (146 km) či národní přírodní park pohoří Sila.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA