Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Guardavalle Marina

Guardavalle Marina - informace o letovisku

Guardavalle Marina se nachází na pobřeží Jónského moře v krásném zálivu Squillace. Přímořské letovisko Guardavalle Marina leží v Kalábrii, jež zaujímá nejjižnější část Apeninského poloostrova a je obklopena Jónským a Tyrhénským mořem. Kalábrie se vyznačuje především nejčistším mořem a zdejší krajina vás okouzlí svou rozmanitostí. Slunečné dny strávené na pláži v Guardavalle Marina vám zajistí pohodovou a relaxací prostoupenou dovolenou.

V Guardavalle Marina jsou k dispozici obchody, restaurace, bary a každé úterý se zde také konají trhy. Počátky městečka Guardavalle, jež je od Guardavalle Marina vzdáleno 10 km, spadají až do 8. stol. n. l. Do dnešní doby se v Guardavalle dochovalo starobylé centrum s množstvím zajímavých památek a historických budov.

Faro Punte Stilo 

Tento moderně zařízený rekreační areál se nachází u pobřeží Jónského moře v nejjižnější části zálivu Squillace v blízkosti Guardavalle Marina, patřící k italské provincii Catanzaro. Tato oblast má díky své zeměpisné poloze naprosto ideální podnebí pro rekreaci. Je totiž chráněna jedním z pohoří, které tvoří součást apeninského horského pásma. Z tohoto důvodu je zde velmi dlouhé léto s minimálním počtem srážek a průměrná roční teplota 18,5 °C patří k nejvyšším v Evropě.

Komplex byl vystavěn v těsné blízkosti moře a poměrně rozsáhlé písečné pláže a je celý obklopen okolní zelení a květinami. Součástí areálu je rovněž kemp, který je od residenční části komplexu oddělen poměrně hustým porostem stromů.

Tipy na výlety 

V areálu jsou během letní sezóny pořádány autobusové výlety za poznáním okolních pamětihodností a přírodních krás. Za návštěvu jistě stojí např. Squillace (53 km), Serra San Bruno (41 km), Stilo (18 km), Reggio di Calabria (146 km) či národní přírodní park pohoří Sila.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA