Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Laghi di Sibari

Lokalita Laghi di Sibari - informace o letovisku

Lokalita Laghi di Sibari, přezdívaná malé Benátky, se nachází při pobřeží Jónského moře v krásném zálivu s uměle vybudovanými zátokami a s turistickým přístavem. Na tomto místě byl již v dobách Velkého Řecka jeden z největších obchodních přístavů. Nedaleko od Laghi di Sibari se nacházejí archeologické vykopávky a muzeum s nálezy z této dříve nejbohatší části řecké kolonie Sybaris. Dnešní Sibari má na rozdíl od antického města Sybaris pouze 2 500 obyvatel.

Laghi di Sibari leží v Kalábrii nedaleko města Sibari. Slouží částečně jako přístaviště pro jachty a motorové čluny v krásném zálivu uměle vybudovaných jezer. Moře je zde velice čisté, pláže písčité nebo oblázkové. Moderní turistická centra jsou vzdálena asi 3 - 6 km od města Sibari. Jónské moře s písčitými plážemi a pozvolným vstupem do moře je průzračně čisté, také má vysoký obsah jódu a působí příznivě na dýchací cesty a kožní problémy.

Rezidenční komplex Sybaris Marine club resort je vybudovaný na poloostrůvcích přímo u moře, v harmonii s malebnou krajinou. Dlouhá pláž, na kterou mají přístup pouze hosté, je bílá a písčitá. Pláž je oddělena od rezidenční části pásem vzrostlých eukalyptů, pinií a mimóz a je vzdálena asi 1 - 2 km od rezidenční části.

Dnes se jedná o vyhlášené letovisko s moderními rezidencemi a obchodním centrem se službami. Kouzelná písčitá pláž s průzračně čistým mořem má pozvolný vstup a podle polohy residence je vzdálená 0,6 – 2 km od ubytování. Dopravu na pláž zajišťují plážové autobusy, po moři je doprava na pláž zajištěna motorovými čluny. Plachtařské centrum nabízí kurzy i pro děti, potápěčské centrum s instruktory má oprávnění vydávat osvědčení. Do 5 km od Laghi di Sibari se nachází golfové hřiště s 9 jamkami a škola s výukou jízdy na koních.

Tipy na výlety

•    celodenní na Sicílii
•    bahenní lázně - bazének s masážemi, léčivé bahno
•    aquapark (20 minut autem)
•    archeologické muzeum (10 minut pěšky)
•    staré město Sibari s vykopávkami
•    historický hrad s českými křišťálovými lustry

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA