Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Nicotera

Marina di Nicotera - informace o letovisku

Marina di Nicotera je městečko rozkládající se na úpatí hory Poro, s historickým centrem na jejím vrcholu, odkud je nádherný výhled na rovné písčité pláže Tyrhénského pobřeží. Marina di Nicotera se nachází jižně od starobylého města Tropea a krásného výběžku Capo Vaticano. Jsou zde krásné široké písečné pláže.

Původní město Nicotera se rozprostírá na hoře Poro, která dotváří malebnou dominantu celého kalabrijského okolí a odkud je nádherný výhled na pobřeží Costa Viola u městečka Gioa Tauro. Původně byla Marina di Nicotera starořecká osada, která dosáhla největšího růstu v normanském období. Z této doby se v městečku Marina di Nicotera dochovalo množství historických památek, které jsou k vidění v místním muzeu. Nicotera Marina má překrásnou písčitou pláž s promenádou, centrum s obchody a kavárnami.

Za návštěvu v okolí rozhodně stojí majestátný hrad Ruffo, lázně Bagnara, kde si můžete užívat relaxace a pohody, dále je velmi zajímavá historická Tropea a určitě vás zaujme místní katedrála a neméně půvabný kostel.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA