Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Sibari

Marina di Sibari - informace o letovisku

Marina di Sibari je klidné letovisko v jihozápadní části Tarantského zálivu na pobřeží Jónského moře. Je oblíbeným a vyhledávaným cílem pro ničím nerušenou odpočinkovou dovolenou. Letovisko leží asi 3 km od městečka Sibari a asi 25 km od většího města Rossano.

Marina di Sibari je moderní letovisko, jehož pláže jsou omývány Jónským mořem. Leží na plošině, která je ze dvou stran obklopena pohořím vytvářejícím nenapodobitelnou kulisu a zároveň chrání místo před nepříznivými vlivy. Kraj je bohatý na historické památky. Nedaleké městečko Sibari (dříve Sybaris) bylo založeno v roce 790 př. n. l.. Dodnes se zachovala řada vzácných historických památek a vykopávek.

Moderní turistické středisko Marina di Sibari tvoří jednotlivé rezidence a komplexy středisek, mezi kterými je obchodní centrum, kde jsou obchody, pizzerie, bary, lékárna, pekárna a různé obchůdky se suvenýry. Dlouhá pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, na pláži jsou bary s občerstvením a dětská hřiště pro nejmenší, pláž od prázdninového centra odděluje piniový lesík. Na pláži je možné si za poplatek zapůjčit slunečník s lehátky, surf, loďku nebo šlapadlo. Najdete tu také sportovní centrum s tenisovými kurty a hřištěm.

Tipy na výlety

Rossano – prohlídka historického města
Aquapark Odissea – celodenní návštěva
Jeskyně nymf – bahenní lázně a sirné koupele

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA