Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Praia a Mare

Praia a Mare - informace o letovisku

Praia a Mare a Tortora jsou spolu sousedící městečka, na hranici krajů Basilicata a Kalábrie. Praia a Mare je půvabné moderní město, které si dokázalo při svém vzniku zachovat typický jihoitalský ráz. Z centra města se nabízí hezká procházka k pobřežní promenádě, která Praiu spojuje s Torturou. Velmi vhodné i pro milovníky rekreační cyklistiky. Láká svou polohou, neboť jedna část je otevřená k nádhernému azurovému moři, z druhé strany se tyčí hory.

Dominantou městečka je ostrov Dino, proslulý svými krásnými jeskyněmi. Nejznámějšími z nich jsou Azurová a Lví jeskyně, do kterých se pořádají výlety lodí. Pláž v letovisku je šedá, vulkanického původu a leží podél celého pobřeží.

Praia a Mare je moderní turistické městečko, nacházející se v severní části Kalábrie na Tyrhénském pobřeží. Praia znamená ve starořečtině pláž. Pláž vulkanického charakteru leží podél celého města, je dlouhá asi 5 km, písčitá s malými oblázky hned u břehu moře a s útesy vhodnými k potápění. V Praia a Mare nechybí možnosti zábavy a sportovního vyžití jako např. jeden z největších aquaparků v jižní Itálii. Každý čtvrtek dopoledne se konají ve městě velké trhy.

Praia a Mare leží na severním výběžku kalabrijského pobřeží. Hlavním lákadlem tohoto italského města jsou nekonečné písečné pláže a mlčenlivé skalnaté zátoky dostupné pouze lodí či pěšky. V posledních letech se Praia a Mare velmi rozvinula a stala se vyhledávanou rekreační oblastí v Kalábrii a nabízí tak mnoho možností prožití vaší dovolené v Itálii.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA