Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Nicolo di Ricadi

San Nicola di Ricadi - informace o letovisku

San Nicola di Ricadi - v překrásné části Kalábrie v oblasti Capo Vaticano  pouhých 8 km od historické a turisty vyhledávané Tropey a 4 km od Capo Vaticano je v zeleni středomořské vegetace s krásným panormatickým výhledem umístěna hotelová rezidence s bazénem. Středisko poskytuje příjemné ubytování v hezkém prostředí v blízkosti nejznámější a velice charakteristické pláže této oblasti „Le Groticelle“.

Turistický komplex Agrumeto se nachází v těsné blízkosti moře v překrásné oblasti poloostrova Capo Vaticano. Celý areál je umístěn v zeleni citrusového háje a typické středomořské vegetace. Vzhledem ke krajinnému reliéfu této oblasti je celý komplex rozdělen do tří teras. V první části komplexu, která se nachází u moře, je umístěn bazén, obchodní, stravovací a zábavní zařízení, amfiteátr pro animaci, stejně tak jako podstatná část bytů. Mezi první a druhou terasou jsou opět umístěny některé z bytů. Druhá terasa má převýšení 45 metrů od moře, zde se mimo jiné nachází parkoviště. Tyto terasy jsou mezi sebou propojeny jak asfaltovou cestou, tak chodníky pro pěší. Třetí terasa má převýšení 48 metrů od moře. Jedna její část slouží rovněž jako parkoviště, v další části je park her pro děti.

Tipy na výlety

Tropea (12 km)
Romantické městečko tyčící se na mohutném skalním útesu omývané Tyrhénským mořem nádherné azurové barvy s bílými plážemi, je známé především normanskou katedrálou z 11. století, kostel Svaté Marie (Santa Maria dell’Isola), který je také vybudovaný na vrcholu skalnatého útesu, kam vede strmé schodiště. Tropea s množstvím historických památek, starých městských paláců a typickými úzkými uličkami vábí k romantickým procházkám. Náměstíčka i uličky jsou plné barů, cukráren, restaurací, pizzerií, obchodů a suvenýrů.

- Scilla (95 km)
- Reggio Calabria (120 km)

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA