Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maiori

Maiori - informace o letovisku

Maiori by možná nezískalo ocenění jako to nejtypičtější městečko pobřeží Amalfi, ale pokud chce někdo pořádně prozkoumat tuto malebnou oblast Kampánie, jistě se Maiori nevyhne. Zvláště tehdy, když hledá pohodlné místo k pobytu s dobrou cenou i úrovní služeb. V Maiori najdete prostornou zátoku s dostatkem restaurací i prostoru na pláži. Můžete se také vydat na prozkoumávání tohoto nádherného a nezapomenutelného pobřeží.

Maiori představuje ideální výchozí bod k nejvyhledávanějším místům Kampánie - historickému městu Almafi, Neapolskému zálivu a k ostrovům Capri a Ischia. Dobře vybavené letovisko Maiori nabízí dlážděnou a písečnou pláž 1 km dlouhou, kterou ocení nejen rodiny s dětmi.

Maiori se nachází na skalnatém svahu, který sestupuje velmi příkře přímo do moře. Strmé svahy a okolí střediska Maiori je porostlé stromy a vinou révou. Maiori je součást půvabného pobřeží Amalfi, lemovaného útesy. Roberto Rosselini vybral toto místo jako kulisu do filmu Miracolo, Paisa a Viaggio in Italia.

Z turistických atrakcí stojí za zhlédnutí město Amalfi vzdálené pouhých 5 km, kde se nachází dóm již z 11. století a také z krásného italského města Neapole. Nezapomenutelné zážitky si zaručeně odvezete z ostroav Ischia a (Grotta dello Smeraldo). Za návštěvu stojí také město Salerno.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA