Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maiori

Maiori - informace o letovisku

Maiori by možná nezískalo ocenění jako to nejtypičtější městečko pobřeží Amalfi, ale pokud chce někdo pořádně prozkoumat tuto malebnou oblast Kampánie, jistě se Maiori nevyhne. Zvláště tehdy, když hledá pohodlné místo k pobytu s dobrou cenou i úrovní služeb. V Maiori najdete prostornou zátoku s dostatkem restaurací i prostoru na pláži. Můžete se také vydat na prozkoumávání tohoto nádherného a nezapomenutelného pobřeží.

Maiori představuje ideální výchozí bod k nejvyhledávanějším místům Kampánie - historickému městu Almafi, Neapolskému zálivu a k ostrovům Capri a Ischia. Dobře vybavené letovisko Maiori nabízí dlážděnou a písečnou pláž 1 km dlouhou, kterou ocení nejen rodiny s dětmi.

Maiori se nachází na skalnatém svahu, který sestupuje velmi příkře přímo do moře. Strmé svahy a okolí střediska Maiori je porostlé stromy a vinou révou. Maiori je součást půvabného pobřeží Amalfi, lemovaného útesy. Roberto Rosselini vybral toto místo jako kulisu do filmu Miracolo, Paisa a Viaggio in Italia.

Z turistických atrakcí stojí za zhlédnutí město Amalfi vzdálené pouhých 5 km, kde se nachází dóm již z 11. století a také z krásného italského města Neapole. Nezapomenutelné zážitky si zaručeně odvezete z ostroav Ischia a (Grotta dello Smeraldo). Za návštěvu stojí také město Salerno.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA