Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Policastro

Policastro - informace o letovisku

Policastro je známé letovisko ohraničené mysem Palinuro na SZ a Scalea na JV. V zálivu jsou dva významné ostrůvky - Dino a Lanni. Oblázkové pláže se střídají s útesy, které přecházejí v horské masívy. Na SZ jsou součástí NP Cilen e Valto di Diano a na JV NP Pollino. Policastro se nachází v zálivu Golfo di Policastro v Kampánii.

Golfo di Policastro leží v jihozápadní části italské pevniny a je poměrně významným a vyhledávaným pobřežím. Golfo di Policastro vás uchvátí svými bizarními útesy, zálivy obklopenými piniemi a strmým pobřežím, na kterém jsou roztroušeny skryté písčité i oblázkové pláže a překrásnými jeskyněmi. Zdejší podmanivé přírodní scenérie podél Tyrhénského pobřeží jsou kombinovány s významnými historickými památkami, a proto si zde přijdou na své jak milovníci historie, tak i milovníci pěkného koupání v krásně čistém moři.

Letovisko Policastro nabízí velmi pěknou písečnou a kamenitou pláž a také mnoho obchodů a restaurací. Policastro představuje ideální východisko k výletům do dalších renomovaných letovisek nacházejících se v jeho okolí.

Ostrov Dino je největší ostrov v zálivu Policastro včetně Riviera dei Cedri. Má dvě azurové jeskyně. Přímo před ostrovem je rušno a je tam pozvolný vstup do moře. Je zde možné zajistit šlapadla nebo lodní plavbu se zajížďkami do azurových jeskyní.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA