Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Policastro

Policastro - informace o letovisku

Policastro je známé letovisko ohraničené mysem Palinuro na SZ a Scalea na JV. V zálivu jsou dva významné ostrůvky - Dino a Lanni. Oblázkové pláže se střídají s útesy, které přecházejí v horské masívy. Na SZ jsou součástí NP Cilen e Valto di Diano a na JV NP Pollino. Policastro se nachází v zálivu Golfo di Policastro v Kampánii.

Golfo di Policastro leží v jihozápadní části italské pevniny a je poměrně významným a vyhledávaným pobřežím. Golfo di Policastro vás uchvátí svými bizarními útesy, zálivy obklopenými piniemi a strmým pobřežím, na kterém jsou roztroušeny skryté písčité i oblázkové pláže a překrásnými jeskyněmi. Zdejší podmanivé přírodní scenérie podél Tyrhénského pobřeží jsou kombinovány s významnými historickými památkami, a proto si zde přijdou na své jak milovníci historie, tak i milovníci pěkného koupání v krásně čistém moři.

Letovisko Policastro nabízí velmi pěknou písečnou a kamenitou pláž a také mnoho obchodů a restaurací. Policastro představuje ideální východisko k výletům do dalších renomovaných letovisek nacházejících se v jeho okolí.

Ostrov Dino je největší ostrov v zálivu Policastro včetně Riviera dei Cedri. Má dvě azurové jeskyně. Přímo před ostrovem je rušno a je tam pozvolný vstup do moře. Je zde možné zajistit šlapadla nebo lodní plavbu se zajížďkami do azurových jeskyní.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA