Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sicili

Sicili - informace o obci

Malá obec Sicili leží v srdci Cilento, 8 km severně od zálivu di Policastro, na úpatí Monte Cervati. Cilento je druhým největším národním parkem Itálie a UNESCO ho prohlásilo za celosvětové kulturní dědictví.

Národní park Cilento a Vallo di Diano patří mezi největší národní parky Itálie. Po jeho založení v roce 1991 byl v roce 1997 zapsán do listiny biosférických rezervací UNESCO a tím patří k světovému kulturnímu dědictví lidstva. V národním parku roste asi 1800 různých druhů prarostlin. Nejznámější z nich je primule palinurská „Primula Palinuri“, která je hodně rozšířená a je také ve znaku národního parku. V lesích a v pohořích převládají duby, buky, kaštany, javory, jasany, jilmy a lípy.

Sicili je ideálním výchozím bodem pro výlety do nádherných jeskyní nebo podél pobřeží. Při výletech v okolí nezapomeňte navštívit světoznámé rozvaliny a vykopávky Paestum a Velia.

Objevte pro turismus ještě neznámé oblasti Cilento. Příkré, do moře padající skály, dlouhé písečné pláže, moře teplé a čisté, zalesněné hory. Žádná velkoměsta, žádný průmysl – záruka zdravého vzduchu a čiré, ničím nekontaminované vody. Čekají vás zde netušené krásy lesa s turistickými stezkami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA