Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Varcaturo

Varcaturo - informace o letovisku

Varcaturo je přímořské letovisko, které leží v Kampánii v oblasti zvané Campi Flegrei (ohnivá pole). Název je odvozen od projevů vulkanické činnosti, jako jsou třeba krátery nebo horké prameny, kterých zde bývalo ke zhlédnutí mnohem více než dnes, kdy větší část oblasti zabraly stavby Neapole. Právě tato oblast bývala dříve považována za vstupní bránu do podsvětí neboli Hádovy říše.

Vacaturo nabízí doslova nekonečné pláže, z nichž nejvíce populární je Varca d´oro, kde je k dispozici i bazén, restaurace a posilovna.

Výhodná pozice Varcatura nabízí možnost výletů do blízkého okolí, které je velmi bohaté na kulturně-historické památky. Velmi zajímavé jsou Pompeje s mnoha monumenty, které byly po výbuchu Vesuvu roku 79. n. l. zakryty popelem a kamením až do výše 7 m, a proto se v nich dnes budete cítit, jako by se zastavil čas.

Dále vás zaručeně okouzlí Neapol, ostrovy Capri a Ischia či Paestrum a Amalfitánské pobřeží. Varcaturo je díky svým plážím ideální místo pro strávení dovolené s dětmi, stejně tak pro sportovně založené osoby.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA