Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Anguillara

Anguillara - informace o městečku

Anguillara je okouzlující malé městečko v krásném prostředí jezera vulkanického původu Bracciano na úpatí hory Monti Sabatini. Jezero Lago di Bracciano leží cestou mezi Římem a Viterbem (a Capranicou). Vhodné je pro milovníky vodních sportů a koupání. Žije v něm mnoho ryb, a tak láká i rybáře. Středověké centrum přitahuje návštěvníky díky neopakovatelné romantické atmosféře. Přibližně 30 km odsud leží etruské město Cerveteri známé jako bývalé významné obchodní centrum Etrusků.

Od Říma, hlavního města Itálie, se Anguillara nachází pouhých 30 km. Městečko Anguillara leží v nadmořské výšce 187 m n. m. Toto romanticky vyhlížející italské městečko poskytuje mnoho zajímavých míst a možností k pořádání výletů. K odpočinku a relaxaci lákají zdejší termální prameny nebo termální lázně, nacházející se v Zurignanu.

V křišťálových vodách Bracciana byl učiněn nález člunu z jednoho kmene určeného pro mořeplavbu s doklady výroby na raně neolitickém sídlišti.

Městečko leží pod horou Monti Sabatini, na které najdete jeden z nejkrásnějších a nejlépe zachovalých zámků na světě Castello degli Odescalchi.

Anguillara nabízí i spoustu možností jako je pronájem lodí, rybaření, koupání v bazénu a k prozkoumání okolní krajiny si zde můžete zapůjčit i koně. Tenisové kurty jsou od Anguillary vzdáleny 1,5 km a golfové hřiště v Olgiata je vzdáleno 15 km.

Tipy na výlety

Ponza, Sabaudia, Palestrina, jezero Bolsena, Viterbo, Tivoli, Ostia Antica.

Oblasti Lazio vévodí Řím, ve kterém můžete obdivovat architektonické skvosty od raně křesťanských až po moderní (např. Koloseum, Pantheon, Forum Romanum nebo moderní „Čtvercové Koloseum“ - Palazzo della Civilta del Lavoro atd.)

Za návštěvu v této oblasti rozhodně stojí další města plná historie - Tuscania, Montefiascone, Bomarzo se svými děsivými kamennými nestvůrami v Sacro Bosco, Tarquinia a její archeologické muzeum nebo Montecassino, kde najdete nejstarší benediktýnský klášter v Evropě.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA