Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ronciglione

Ronciglione - informace o obci

Ronciglione je charakteristická vesnice na skalách kopce, která proniká od Říma pomalu, směrem na Umbrii na jedné straně a do jižního Toskánska na straně druhé. Ronciglione je italská vesnice, která se nachází v kopcovité krajině národního parku sopečného původu Monti Cimini v italském regionu Lazio.

Samotná obec Ronciglione se pyšní starobylým hradem, katedrálou, kostely a typickými kamennými budovami lemujícími úzké uličky. Kromě milovníků historie, romantiky a zajímavé krajiny si na své přijdou i příznivci vodních sportů na půvabném, nedaleko vzdáleném jezeře Lago di Vico. Rociglione hostí známý karneval "Carnevale storico citta di Ronciglione", který patří k nejdůležitějším v celé oblasti Lazio a dále i oblíbený jazzový festival.

Tipy na výlety 

Na památky velmi bohatá oblast Ronciglione, blízkost Říma a Vitebro s kulturním bohatstvím nabízí četné výletní možnosti.

Lazio potěší milovníky historie bohatými archeologickými nalezišti. Tato památkami posetá oblast připomíná nejslavnější italská období. Projevují se zde také pozůstatky vulkanické činnosti a to četnými, horkými minerálními vřídly v okolí Tivoli, Viterba a Fiuggi.

Pro milovníky sportu je tu v zimě skvělá příležitost pro lyžování a ostatní zimní sporty. V létě si zde můžete vychutnat vodní radovánky v jezerech Bracciano, Bolsena a Albano nebo v přímořských letoviscích.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA