Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Marinella

Santa Marinella - informace o letovisku

Santa Marinella nabízí malebný turistický přístav s kapacitou pro více než 200 lodí. Stavba mořského dna a výsadní poloha na výběžku Capo Linaro dodávají St. Marinelle v Evropě na velké důležitosti, neboť představuje doslova ráj pro surfaře. St. Marinella, která hostila národní surfařský šampionát, je dobře známá především díky jejím velkolepým vlnám.

Milovníky krásného koupání jistě nadchnou krásné písčité pláže a ti, kteří mají rádi rušný večerní život, zajisté ocení noční lokály, bary a diskotéky.

Santa Marinella leží asi 10 km jižně od Civitavecchia, jednoho z bývalých etruských přístavů (Cerveteri). Dnes je toto místo hojně navštěvováno obyvateli Říma, jako místo lázeňské. Santa Marinella je půvabné letovisko, které je umístěno na skalnatém pobřeží daleko od bahnisek římské pobřežní planiny. Svou polohou nabízí pobyt v krásném a zdravém prostředí. Santa Marinella je ze severu obklopena horami a díky tomu nabízí po celý rok i během zimních měsíců velmi příjemné mírné klima.

Funguje zde velice dobré dopravní spojení (autobus, železnice) do Říma (55 km). Regionu Lazio vévodí věčné město Řím, proto se také někdy této oblasti říká Římská riviéra. Písečné pobřeží Tyrhénského moře je lemováno řadou kvalitních hotelů a apartmánů. Díky své výjimečně poloze je dovolená v Laziu ideálním místem pro ty, kteří chtějí skloubit poznávání nespočtu římských památek a lenošení na pláži u moře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA