Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Arma di Taggia

Arma di Taggia je atraktivní místo v Itálii, ideální ke koupání na rozmanitém pobřeží Ponente, omývaném čirými vodami Ligurského moře. Arma di Taggia je ideálním místem pro rodiny s dětmi díky písčité pláži. Arma di Taggia nabízí ideální výchozí polohu pro výlety do San Remo (10 km) nebo do Imperia (20 km).

Toto atraktivní místo ke koupání na pobřeží Ponente, leží mezi Imperia a San Remo. Arma di Taggia je vyloženě vhodné pro rodiny s dětmi. Nabízí atraktivní písčitou pláž, částečně s plážovými zařízeními a krásnými příležitostmi k procházkám podél pobřeží. K tomu ještě mnoho jiných příležitostí k zábavě.

Na ligurské riviéře, kde se Arma di Taggia nachází, se rozkládá takzvaná "Květinová riviéra" – neboť Ligurie je proslulá pěstováním květin na výrobu vonných esencí. Kromě slunce, které zde svítí téměř po celý rok, láká k návštěvě stálým klimatem a množstvím malebných antických městeček s celoročním nočním životem.

Tip na výlet
Chcete-li se vydat na výlet, doporučujeme projet skalnatou krajinu s malebnými zátokami na jihu Ligurie, nazývanou Cinque Terre.

Cinque Terre je pět malých vesniček posazených na útesech, které nabízí netušené zážitky. Lákadla všech pěti vesnic jsou podobná: intimní pláže pokryté oblázky, malé zátoky, dobrá bílá vína, romantické rybí restaurace a malebné domky pastelových barev.

Pro mnohé je nejoblíbenější Manarola, po které hned následuje Vernazza. Největší a nejpopulárnější je vesnička Monterosso, neboť je zde největší pláž a nejlepší výběr ubytování. Riomaggiore má také mnoho ubytovacích kapacit. Nejmenší je Corniglia rozkládající se vysoko nad mořem. Dobře značená Via dell´Amore (cesta lásky) mezi Manarolou a Riomaggiore je nejznámější stezkou a je dlouhá necelé dva kilometry.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA