Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cernobbio

Půvabné městečko Cernobbio na západním břehu jezera Como je známé především díky blízkému hotelu Villa d´Este, palácem z 16. století s přepychovou zahradou, který byl po určitou dobu jeden z nejluxusnějších hotelů v Evropě. Je také výchozím bodem pro 130 km dlouhou trať přes hory na západním břehu jezera, známou jako Via dei Monti Lariani.

Toto elegantní atraktivní místo situované k jezeru Lago di Como, na západním pobřeží jezera, leží jen 5 km od Como. V okolí se nacházejí rezidence slavných osobností z oblasti módy, financí, tisku a filmu, které si vybraly toto místo jako místo ideální k odpočinku. V okruhu 25 km jsou početné antické vily, tak na příklad Villa Carlotta.

Nad obcí Cernobbio se do výše majestátně tyčí Monte Bispino s 1325 m n. m. Na tuto horu v překrásné italské oblasti Lago di Como vás dovedou serpentiny přibližně 15 km dlouhé, na jejichž konci stojí půvabný poutní kostelík.

Lago di Como, kterým protéká řeka Adda, má charakteristický tvar písmene Y. Díky mírnému podnebí je řada míst využívána jako klimatické lázně – především Como a Cernobbio. Vody jezera jsou vhodné na potápění a windsurfing.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA