Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Domaso

Jezero Como leží asi 50 km severně od Milána a je obklopeno luganskými a bergamskými Alpami. Na jeho pobřeží se nachází mnoho půvabných typických městeček a lázeňských měst, jednímž z nich je vesnice Domaso. Dovolenou podle svých představ zde stráví ti, kteří mají rádi společenské vyžití, možnosti výletů a poznávání.

Domaso je půvabná rekreační vesnice ležící na severním konci jezera Lago di Como. Toto italské jezero, které vám na mapě bude připomínat obrácené "Y" je nazýváno tím nejkrásnějším v Itálii a svou hloubkou přesahuje i ostatní jezera v celé Evropě. Právě pobyt ve vesnici Domaso vám naskytne nezapomenutelný výhled na Lago di Como a na okolní masivy Bergamských Alp.

Přímo v jezerní oblasti Domasa stojí komplex apartmánů – Rezidence Geranio. Komplex je tvořen dvěma obytnými budovami s bazénem, které se nacházejí jen pár metrů od pláže, a dvěma vilami situovanými na samotném břehu jezera.

Vesnice Domaso je obklopena půvabnou středomořskou vegetací, neboť masivní hory nedovolí přílivu studeného vzduchu. Z Domasa se můžete vydávat na pěší výlety, do hor, ale i k vodám samotného jezera Lago di Como. Jezero Lago di Como nabízí mnoho možností sportovního vyžití - kromě koupání i vodní lyžování, windsurfing a rybaření. Večer se můžete věnovat pestrým kulturním večerům.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA