Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Domaso

Jezero Como leží asi 50 km severně od Milána a je obklopeno luganskými a bergamskými Alpami. Na jeho pobřeží se nachází mnoho půvabných typických městeček a lázeňských měst, jednímž z nich je vesnice Domaso. Dovolenou podle svých představ zde stráví ti, kteří mají rádi společenské vyžití, možnosti výletů a poznávání.

Domaso je půvabná rekreační vesnice ležící na severním konci jezera Lago di Como. Toto italské jezero, které vám na mapě bude připomínat obrácené "Y" je nazýváno tím nejkrásnějším v Itálii a svou hloubkou přesahuje i ostatní jezera v celé Evropě. Právě pobyt ve vesnici Domaso vám naskytne nezapomenutelný výhled na Lago di Como a na okolní masivy Bergamských Alp.

Přímo v jezerní oblasti Domasa stojí komplex apartmánů – Rezidence Geranio. Komplex je tvořen dvěma obytnými budovami s bazénem, které se nacházejí jen pár metrů od pláže, a dvěma vilami situovanými na samotném břehu jezera.

Vesnice Domaso je obklopena půvabnou středomořskou vegetací, neboť masivní hory nedovolí přílivu studeného vzduchu. Z Domasa se můžete vydávat na pěší výlety, do hor, ale i k vodám samotného jezera Lago di Como. Jezero Lago di Como nabízí mnoho možností sportovního vyžití - kromě koupání i vodní lyžování, windsurfing a rybaření. Večer se můžete věnovat pestrým kulturním večerům.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA